AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
queens_150_150

Akrobatické sexuální polohy - Novinky ve světě erotiky

Akrobatické sexuální polohyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Akrobatické sexuální polohy
Akrobatické sexuální polohy
20.04. 2010

Sex, to není jen nudná manželská soulož v misionářské poloze. Aby byly milostné hrátky opravdu zábavné, je třeba střídat pozice.

A kdo v tomhle směru nemá fantazii, ten jako by nebyl. Sex, to je i o akrobacii. Teprve potom vypadá vzrušení opravdově a dají se zažít ty nejslastnější pocity, i když mnohdy se jedná o náročnou záležitost pro ženy, ale i pro muže. Jenže když se penis dotýká ženiny vagíny pod novým úhlem, je to něco, co ocení i ta největší frigidka. Takže směle do toho!

Štítky
vagína, vzrušení
Obrázky ke článku
Akrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohyAkrobatické sexuální polohy
Diskuze k článku  Akrobatické sexuální polohy
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid