AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
spolecnik_150_150

Američan daroval sperma - má 150 dětí - Novinky ve světě erotiky

Američan daroval sperma - má 150 dětízpět

tisk TISK     email POSLAT
Američan daroval sperma - má 150 dětí
Američan daroval sperma - má 150 dětí
09.09. 2011
Díky neuvěřitelné chybě v zákonech se může jeden americký dárce chlubit prakticky nezaviněným a asi i nechtěným prvenstvím. Po světě totiž běhá minimálně stopadesát dětí, kterých je biologickým otcem!
Na jen těžko uvěřitelný fakt přišla jedna z maminek neznámého otce. Osmačtyřicetiletá Cynthia Dailyová podle The New York Times využila amerického registru sourozenců pocházejících z darovaného spermatu, aby zjistila, kolik dětí v USA bude mít polovinu genů stejných jako její dítě. A dozvěděla se, že jich je minimálně 150! Toto číslo nakonec vyděsilo i zdravotníky a politiky. Navíc pravděpodobně nejde o ojedinělý případ.
Ve většině zemí Evropy smí jeden dárce spermatu zplodit maximálně deset dětí. Limity existují proto, aby se příliš nešířily geny jednoho člověka a aby se minimalizovalo riziko, že se spolu potkají biologičtí sourozenci, kteří by mohli spáchat incest. V USA ale žádný početní limit pro donory nemají.
Spermabanky jsou teď obviňovány z toho, že prodávají sperma »vysoce kvalitních« mužů, aby na něm vydělaly. Přitom ale zvyšují riziko šíření genetických chorob a také zvyšují riziko možného incestu.

Obrázky ke článku
Američan daroval sperma - má 150 dětíAmeričan daroval sperma - má 150 dětíAmeričan daroval sperma - má 150 dětíAmeričan daroval sperma - má 150 dětíAmeričan daroval sperma - má 150 dětíAmeričan daroval sperma - má 150 dětí
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid