AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Anální sex? Pět výhod soulože do zadečku - Novinky ve světě erotiky

Anální sex? Pět výhod soulože do zadečkuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Anální sex? Pět výhod soulože do zadečku
Anální sex? Pět výhod soulože do zadečku
02.03. 2010

Anální sex je stále populárnější. Samozřejmě že je potřeba k němu, zvláště když je žena anální pannou, přistupovat obezřetně a postupně rozšiřovat zónu kolem svěrače, aby to nebolelo. Ale pokud to zvládnete, zažijete pět velkých výhod.

1. Anální díra je mnohem užší a pánové tak zažijí slastnější pocity, než když "plavou" ve vagíně.

2. Ženy (ale i muži) mívají většinou v anusu erotogenní zónu a dojde tak k výraznému orgasmu.

3. Pokud zároveň strkáte prsty do vagíny, tlačí na sebe prst a penis, který je v anále, a to je pro ženy možná ten nejrajcovnější pocit.

4. Zažijete něco nového, zvláštního, a tím vzrušujícího.

5. Nehrozí nežádoucí otěhotnění!

Štítky
anál, vagína
Obrázky ke článku
Anální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečkuAnální sex? Pět výhod soulože do zadečku
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid