AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Andrea Verešová ráda utrácí - Novinky ve světě erotiky

Andrea Verešová ráda utrácízpět

tisk TISK     email POSLAT
Andrea Verešová ráda utrácí
Andrea Verešová ráda utrácí
20.11. 2015
Modelka Andrea Verešová ráda utrácí. Nákupní horečkou trpí pravidelně několik dní v měsíci. Ráda dělá radost sobě i své rodině. Pro manžela vybírá oblek a dětem nakupuje nejradši oblečení. Pro sebe zase nejraději nakupuje boty nebo šperky.

»Miluju boty a doplňky. Miluju bižuterii, kterou můžu kombinovat a oživit tak různé outfity. Móda je hra, která mne baví. Hezké oblečení stejně jako jiná forma umění dělá náš život a tím pádem i tenhle svět hezčím a veselejším! Móda není hřích. Naopak. Je způsobem sebevyjádření a zvyšuje sebevědomí. Cítit se dobře znamená i dobře vypadat,« prozradila Andrea Verešová na nákupech v nově zrekonstruovaném Domě módy na Václavském náměstí.

Svůj šatník ráda oživí i hezkým prádýlkem. Dává přednost francouzským značkám. Ti vědí, jak udělat výborné víno, sýry, parfémy i spodní prádlo.

Andrea pro nákupy zvolila velmi elegantní pánský styl, který jsme viděli například u Angeliny Jolie nebo Daniely Peštové. S půvabným kloboučkem vypadala jako nádherná italská mafiánka. Byla k nepřehlédnutí a otáčeli se za ní přítomní dámy i pánové.

Re-opening obchodního domu s příznačným názvem Dům módy na Václavském náměstí si nenechal ujít ani herec Míra Nosek, elegán, ani moderátor Petr Vojnar. Dům módy je nejstarším obchodním místem v České republice. Poprvé otevřel své dveře zákazníkům již v roce 1956.
Obrázky ke článku
Andrea Verešová ráda utrácíAndrea Verešová ráda utrácíAndrea Verešová ráda utrácíAndrea Verešová ráda utrácíAndrea Verešová ráda utrácíAndrea Verešová ráda utrácí
Diskuze k článku  Andrea Verešová ráda utrácí
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid