AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Andrea Verešová úplně nahá! - Novinky ve světě erotiky

Andrea Verešová úplně nahá!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Andrea Verešová úplně nahá!
Andrea Verešová úplně nahá!
10.01. 2013
Nabídku nafotit exkluzivní a limitovaný kalendář firmy přijala sexy modelka Andrea Verešová (32) po dlouhém zvažování.

A to jich má na svém kontě hned několik! Důvod je samozřejmě jasný. Žádný nebyl tak odvážný jako ten, který nafotila pro tento rok pro firmu ProCeram! Zajímavá a nekonvenční koncepce byla velkou výzvou a pro Andreu jistým rizikem, které však s velkou grácií a noblesou ustála a nadchla i ty největší kritiky. Díky jejímu šarmu a dokonalé postavě jsou snímky opravdovým uměleckým dílem. Na několika fotografiích se modelka dokonce celá svlékla a vystavila tak na odiv své nádherné tělo. A sexappeal z kalendáře přímo sálá.

Krásná Slovenka s božským tělem pózovala přednímu českému fotografovi celebrit Janu Tůmovi. I díky němu vznikly nesmírně zajímavé a nadčasové umělecké snímky, zachycující čistou a nekamuflovanou ženskou krásu. »S Andreou se mi jako vždy pracovalo báječně. Je to velká profesionálka, se kterou dělám již mnoho let, a patří ke skutečným topmodelkám. Díky své dokonalé postavě a úžasné tvárnosti se s ní dají fotit i ty nejnáročnější věci a vždy vzniknou unikátní a neopakovatelné snímky. S Andreou je jednoduše radost a pocta fotit. I když je zasloužilou maminkou, není to na její postavě vůbec vidět a pyšní se perfektně dokonalým tělem. Je až neuvěřitelné, jakou energií a smyslností Andrea pořád oplývá,« uvedl Tůma.
Obrázky ke článku
Andrea Verešová úplně nahá!Andrea Verešová úplně nahá!Andrea Verešová úplně nahá!
Diskuze k článku  Andrea Verešová úplně nahá!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid