AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
spolecnik_150_150

Andrea Verešová úplně nahá! - Novinky ve světě erotiky

Andrea Verešová úplně nahá!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Andrea Verešová úplně nahá!
Andrea Verešová úplně nahá!
10.01. 2013
Nabídku nafotit exkluzivní a limitovaný kalendář firmy přijala sexy modelka Andrea Verešová (32) po dlouhém zvažování.

A to jich má na svém kontě hned několik! Důvod je samozřejmě jasný. Žádný nebyl tak odvážný jako ten, který nafotila pro tento rok pro firmu ProCeram! Zajímavá a nekonvenční koncepce byla velkou výzvou a pro Andreu jistým rizikem, které však s velkou grácií a noblesou ustála a nadchla i ty největší kritiky. Díky jejímu šarmu a dokonalé postavě jsou snímky opravdovým uměleckým dílem. Na několika fotografiích se modelka dokonce celá svlékla a vystavila tak na odiv své nádherné tělo. A sexappeal z kalendáře přímo sálá.

Krásná Slovenka s božským tělem pózovala přednímu českému fotografovi celebrit Janu Tůmovi. I díky němu vznikly nesmírně zajímavé a nadčasové umělecké snímky, zachycující čistou a nekamuflovanou ženskou krásu. »S Andreou se mi jako vždy pracovalo báječně. Je to velká profesionálka, se kterou dělám již mnoho let, a patří ke skutečným topmodelkám. Díky své dokonalé postavě a úžasné tvárnosti se s ní dají fotit i ty nejnáročnější věci a vždy vzniknou unikátní a neopakovatelné snímky. S Andreou je jednoduše radost a pocta fotit. I když je zasloužilou maminkou, není to na její postavě vůbec vidět a pyšní se perfektně dokonalým tělem. Je až neuvěřitelné, jakou energií a smyslností Andrea pořád oplývá,« uvedl Tůma.
Obrázky ke článku
Andrea Verešová úplně nahá!Andrea Verešová úplně nahá!Andrea Verešová úplně nahá!
Diskuze k článku  Andrea Verešová úplně nahá!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid