AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Autor erotického románu moderuje karaoke! - Novinky ve světě erotiky

Autor erotického románu moderuje karaoke!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Autor erotického románu moderuje karaoke!
Autor erotického románu moderuje karaoke!
28.01. 2014
Posezení v hospodě či v kavárně nebo návštěva diskotéky, kde DJ pouští jeden song za druhým, a jinak se tam nic zvláštního neděje – pro někoho je to úžasná zábava, pro jiného nuda. Pro ty, co hledají něco víc, máme zajímavý tip. Tím je akce VIP karaoke night, která se koná vždy jednou měsíčně v pražském klubu Jampadampa a kterou moderuje zpívající spisovatel Richard Sacher.

»Návštěvníci mohou nejen sedět či tancovat, ale také zpívat známé hity od českých i zahraničních kapel a interpretů. Zatímco z reproduktorů hraje muzika, na velkém plátně i na dvou televizních obrazovkách vidí text a přitom pějí do mikrofonu jako profesionální zpěváci. A navíc tam většinou potkají několik známých tváří ze showbyznysu. Už mezi nás přišli například Bohuš Matuš, Šárka Rezková, Hynek Tomm, Ina Urbanová, Pavel Skalický, Madalena Joao, Michal Hudček, Eva Melicharová či Petra Pojky Pojkarová,« prozradil autor 10 knížek, mimo jiné i eroticko-psychologického románu Trojka.

Jeho nejbližší show se v pražské ulici V Tůních uskuteční již tuto sobotu, tedy 1. února.
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid