AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Babí léto? Užijte si venkovního sexu! - Novinky ve světě erotiky

Babí léto? Užijte si venkovního sexu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Babí léto? Užijte si venkovního sexu!
Babí léto? Užijte si venkovního sexu!
22.09. 2010

Přišlo babí léto, což je pro všechny z nás ideální signál k tomu, rozběhnout se do lesíků a na meze. Je to zřejmě poslední možnost, jak si letos pořádně zasouložit venku, aniž by nám umrzal zadek, nebo jsme měli deštěm promočené vše, co má být mokré úplně z jiných příčin.

Máme pro vás tip na pěkné sexuální hrátky venku. Vyberte nějaké odlehlé místo v lesíku, nejlépe s rovným pařezem. Objednejte nějaké jídlo, které vám zabalí tak, aby nevychladlo. Zapalte svíčky a vydejte se pro svoji partnerku. Zavažte ji oči - a doveďte ji v pološeru na dané místo v lesíku. Uvidíte, jak jí bude z té romantiky přecházet zrak! Samozřejmě nesmí chybět lahvinka dobrého moku - a vězte, že si zasouložíte tak, jako nikdy předtím! Tak směle do toho!

Obrázky ke článku
Babí léto? Užijte si venkovního sexu!Babí léto? Užijte si venkovního sexu!Babí léto? Užijte si venkovního sexu!Babí léto? Užijte si venkovního sexu!Babí léto? Užijte si venkovního sexu!Babí léto? Užijte si venkovního sexu!
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid