AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
spolecnik_150_150

Bagárová nevěru popírá, Kadlece ani nezná - Novinky ve světě erotiky

Bagárová nevěru popírá, Kadlece ani neznázpět

tisk TISK     email POSLAT
Bagárová nevěru popírá, Kadlece ani nezná
Bagárová nevěru popírá, Kadlece ani nezná
24.05. 2011
V prostorách Občanské plovárny v Praze se uskutečnila již 51. FILM PARTY, kterou tradičně připravují společnosti J.B.J. Film. s.r.o. a GENESY pod taktovkou režiséra a producenta Petra Jákla. Tentokrát byla akce věnována zbrusu novému filmu Zdeňka Trošky Čertova nevěsta.

Ústřední píseň k filmu nazpívala talentovaná zpěvačka Monika Bagárová, kterou na akci doprovázel její přítel Ben Cristovao. Mladý pár tak vyvrátil veškeré spekulace o tom, že Monika udržuje vztah s fotbalistou Václavem Kadlecem. »Jsem z toho úplně v šoku. Toho člověka jsem nikdy neviděla a ani s ním nemluvila. Je až zarážející, co si něktěří novináři dokáží vymyslet a zveřejnit to. Víc bych se k tomu nechtěla vyjadřovat, protože je to pro mne uzavřená záležitost,« ukončila tuto aféru Monika.

Její přítel Ben k tomu pouze dodal, že to svědčí o neprofesionalitě média, které tento nesmysl otisklo. Pro své fanoušky zamilovaná dvojice chystá na léto duet a na pár dní si odskočí do Španělska a na sklonku prázdnin možná i do Portugalska. Na podzim oba zpěváci chystají svá vlastní turné, kde si budou navzájem hostovat. Ben se také věnuje herectví, takže jej dvakrát týdně můžeme vidět v seriálu Ordinace v Růžové zahradě. Přesto ale tvrdí, že muzika je u něho na prvním místě.
Obrázky ke článku
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid