AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

Bankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinky - Novinky ve světě erotiky

Bankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Bankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinky
Bankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinky
04.02. 2010

Každý z nás si občas pracovní nudu krátí brouzdáním po erotických stránkách. Na tom by nebylo nic divného ani zvláštního, ovšem to až do doby, dokud nás při tom nepřistihne šéf.

Jistý australský bankovní úředník má za sebou ještě větší trapas. Prohlížel si totiž nahé fotografie modelky Mirandy Kerr přímo v době, kdy jeho kolega mluvil do živého televizního vstupu. Pracovník banky Macquarie tak byl pro smích všem divákům a banka rozhodla jasně: potrestá ho. Jakým způsobem, to zatím mluvčí banky nevyhlásil.

Štítky
modelka
Obrázky ke článku
Bankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinkyBankéře přistihli v přímém přenosu, jak si prohlíží nahotinky
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid