AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Bára Kodetová má nové nohy! - Novinky ve světě erotiky

Bára Kodetová má nové nohy!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Bára Kodetová má nové nohy!
Bára Kodetová má nové nohy!
20.02. 2015
Tedy alespoň »jako nové«. Tři prodělaná těhotenství jí značně zatížila žilní systém, který má, i díky dědičné dispozici, náchylný na tvorbu křečových žil a drobných metliček. Proto se konečně rozhodla udělat si chvilku sama pro sebe a stejně, jako dříve její maminka, svěřila své nohy primáři Žilní kliniky.

Stejně jako všechny pacientky nejprve podstoupila základní vyšetření doplněné o barevný duplexní ultrazvuk. Toto vyšetření se dělá proto, aby měl operatér představu o rozsahu křečových žil a žilek a mohl vybrat tu nejvhodnější metodu.

»U Báry se na pravé noze jednalo pouze o nejmenší mikrovarixy – metlice, ale za to ve velkém plošném rozsahu. Báru chválím, že přišla včas, protože zanedbané žilky mohou prasknout a krvácet, v horším případě se mohou v jejich místě utvářet plošné pigmentace. Pokud jsou žíly zanedbané, není to bohužel výjimka. To se ale naštěstí Báry netýká,« upozornil MUDr. Ota Schütz, primář Žilní kliniky. Včasná návštěva kliniky pro Báru Kodetovou znamenala nenáročnou sklerotizaci, po které se mohla bez obtíží odebrat domů, dát si nohy nahoru a jak sama řekla, zvládla by i divadelní představení.

Rychlé vyřízení operace bylo pro Báru Kodetovou velmi důležité, aby mohla ihned navázat na svůj denní režim a zastávat své pracovní a rodičovské povinnosti na sto procent. Při práci herečky jsou (nejen) její nohy vystavovány velkému publiku, a proto je musí mít zdravotně i esteticky v pořádku. Ovšem jako žena po tom toužila i pro vlastní lepší pocit. »Teď mě zaměstnává spousta věcí, takže přebíhám od jednoho k druhému. Denně zkouším v Divadle Bez zábradlí hru Garderobier a pro Českou televizi natáčím seriál Kriminálka Plzeň, kde nemám stěžejní roli, takže mě to časově zatěžuje přiměřeně tomu, abych stíhala být i matkou,« uvedla výčet svých aktivit Bára Kodetová.
S partnerem, hudebním virtuózem, Pavlem Šporclem vychovává tři děti, z nichž dvě dcery má právě s ním a nejstarší dceru má z bývalého vztahu. »Mám tři děti, kterým se s Pavlem snažíme co nejvíce věnovat. Oba děláme maximum pro to, aby naše děti nebyly kvůli naší práci o nic ochuzeny,« zdůraznila Bára Kodetová a pokračovala: »proto jsem ráda, že šlo vše tak rychle. Sklerotizace proběhla naprosto bez problémů. S humorem pana primáře jsem si ani nevšimla, že už je konec. Domů jsem odcházela v dobré náladě bez jakékoliv bolesti.«

Poté ještě vzkázala všem, kdo mají byť jen podezření, ať ihned navštíví specialistu. Řešit žíly včas totiž znamená řešit je bez klasické operace, rychleji a levněji. Na Žilní klinice se všechny zákroky provádějí ambulantně, tedy bez nutnosti hospitalizace.

Po sklerotizaci si Bára navlékla na ošetřenou nohu speciální punčochu druhé kompresní třídy, kterou bude nosit dva týdny. První tři dny ji nesmí sundat, následně bude stačit, aby ji nosila pouze přes den.

Po operaci jsme se Báry zeptali, jak se cítí. »Stahovací punčochy nosím poctivě. Vím, že je to pro správné zahojení důležité a já chci mít nohy do jara v pořádku,« přiznala uvědoměle maminka tří krásných dcer. Ovšem zvědavost jí nedala a jednu punčochu přeci jen na okamžik sundala: »Jednou jsem musela pod punčochu nakouknout. Byla jsme zvědavá a následně mile překvapená - noha vypadá krásně,« nadšeně vypravovala Bára Kodetová.

Kromě nošení kompresních punčoch neznamená zákrok vůbec žádná omezení. Teď v zimě se navíc schovají punčochy pod kalhoty, takže o nich nikdo ani nemusí vědět. Po čtrnácti dnech je Bára může sundat a směle vyrazit třeba do bazénu nebo klidně k moři. »Těším se, až budu po dlouhé době opět nosit krátké sukně a nebudu se stydět v plavkách,« řekla vesele Bára Kodetová. Potom už ji čeká jen kontrolní vyšetření za šest týdnů a dále stačí jednou do roka s tím, že kdyby se cokoliv objevilo, může po objednání přijít na Žilní kliniku i dříve.

»Odstranění metlic je kompletní. Ovšem kvůli dědičné dispozici, kterou zatím nejsme schopni ovlivnit, je nutné počítat s tím, že se mohou metlice po čase vrátit,« připomněl MUDr. Ota Schütz. Cena zákroku je však víc než příznivá, hlavně vzhledem ke skvělému kosmetickému výsledku, který je vidět okamžitě. Primář Žilní kliniky také aktivně včelaří a vyrábí vlastní med, a možná právě včelám vděčí za svou píli a vytrvalost.

Foto: Žilní klinika
www.zilniklinika.cz
Obrázky ke článku
Bára Kodetová má nové nohy!Bára Kodetová má nové nohy!Bára Kodetová má nové nohy!Bára Kodetová má nové nohy!Bára Kodetová má nové nohy!Bára Kodetová má nové nohy!
Diskuze k článku  Bára Kodetová má nové nohy!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid