AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
followme150x150

Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě! - Novinky ve světě erotiky

Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!
Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!
24.08. 2011
Jeden z nejsledovanějších párů světa, Victoria a David Beckhamovi, se rozhodl, že čtyři není dost. Alespoň co se týče počtu ratolestí. Jen co se jim narodila ke třem synům první holčička, spřádají plány na další »mimi«.
»Rozhodně bychom chtěli ještě jedno,« rozhodl se slavný fotbalista prakticky záhy poté, co přišla na svět malá Harper Seven. »Vždycky jsme chtěli početnou rodinu a myslím, že pět je v tomhle směru ideální číslo,« usmíval se bývalý kapitán anglické reprezentace.
A jeho manželka k tomu dodává: »Když budeme mát štěstí, proč by se to nepovedlo. Být obklopeni dětmi je úžasné!«
Což o to, většina lidí by měla podobné přání, jen si takhle širokou rodinu nemůže dovolit. Něco jiného je starat se o pět nedospělých dětí den co den, hodinu co hodinu – a něco jiného je platit si chůvu, odpočívat, chodit do kosmetických salonů a čas od času si zazpívat ve studiu…
Obrázky ke článku
Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!Beckhamovi se budou dál snažit Chtějí další dítě!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid