AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Ben Cristovao hledá holku! - Novinky ve světě erotiky

Ben Cristovao hledá holku! zpět

tisk TISK     email POSLAT
Ben Cristovao hledá holku!
Ben Cristovao hledá holku!
10.07. 2013
Holky, pozor! Exotický Ben hledá tu pravou! Musí být prostě úžasná a může jí být kterákoli z vás! Tenhle vzkaz vyslal Ben Cristovao právě teď všem slečnám v Čechách. Stačí jen trochu odvahy a zapojit se do castingů, které proběhnou v rámci letní jízdy Reebok Roadshow po tuzemských festivalech. Odměna bude stát rozhodně za to!

Ben Cristovao pokračuje i nadále v sérii úspěšných singlů, které na posluchače zapůsobí díky hudební produkci jasně ovlivněné současnými trendy americké produkce a chytlavými českými texty. Po premiéře videoklipu k singlu Tělo, který vzbudil pořádný rozruch a za dva měsíce na YouTube získal přes jeden a půl milionu zhlédnutí, přichází s dalším klipem. Tentokrát k singlu Úžasná.

Text písně Úžasná vypráví o té jediné, krásné a mimořádné, která nemusí být z řady modelek, nemusí být dokonalá a dokonce nemusí mít ani Prada kabelku. Pro někoho klišé, pro někoho životní zkušenost: Jakmile ona Úžasná přijde, prostě to poznáte.

Reebok Roadshow chystá pro toto léto několik festivalových zastávek, nebude chybět ani na Colours Of Ostrava a Street Dance Campu. Právě tady také živě Ben Cristovao vystoupí, a to společně s tanečníky Fugi & Kennym, kteří se budou starat po celý den o mejdan u Reebok Doubledeckeru. Kromě hudebních a tanečních soutěží se zde také uskuteční casting, v rámci kterého se mohou slečny zapojit do hledání oné Úžasné a… stát se jí.

Ta, která přesvědčí ostatní o tom, že splňuje všechny podmínky Úžasné, získá možnost nafotit s Benem kolekci podzimního oblečení pro značku Reebok a především si zahrát v jeho dalším videoklipu.
Diskuze k článku  Ben Cristovao hledá holku!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid