AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Ben Cristovao nadchne dámskou část publika - Novinky ve světě erotiky

Ben Cristovao nadchne dámskou část publikazpět

tisk TISK     email POSLAT
Ben Cristovao nadchne dámskou část publika
Ben Cristovao nadchne dámskou část publika
30.09. 2016
Ben Cristovao zahraje v Praze během měsíce listopadu hned třikrát. V klubech Royal, Roxy a NoD představí vždy jiný koncept show. Dojde také na ukázky z chystaného alba Palmy a neony.

Lídrovi české urban scény se podařilo v minulém roce vyprodat Forum Karlín. Dorazilo na něj celkem přes 3400 lidí. Proto by se mohlo zdát, že plán pro letošní rok bude jasný - vybrat prostor kapacitně minimálně stejný, či vyšší. Přestože byla atmosféra v Karlíně naprosto skvělá, rozhodl se Ben udělat raději několik klubových koncertů a být tak fanouškům pořád blíž.

»Přemýšleli jsme, čím můžeme zase překvapit. Loňský úspěch byl super a troufnu si říct, že to pár lidí nečekalo. Letos jsme si říkali: Co dál? Jak to udělat, abychom opět přišli s něčím novým?« Dodává k plánu Ben.

Pro koncerty si nakonec vybral kabaretní a divadelní prostor ROYAL na Vinohradech, legendární klub ROXY a k němu přidružený experimentální prostor NoD.

Show v klubu Royal nadchne především dámskou část Benova publika. Výběr písní bude zaměřený zejména na songy, které jsou věnovány právě jim. Těšit se tak můžete určitě na písně jako Pure Girl, Úžasná nebo Kolotoč, Tělo a Postel během kterých Bena doprovodí živá kapela. Speciální vystoupení v komorním prostoru Royal připraví opravdu výjimečný zážitek. Do prodeje jde pouze 120 vstupenek, také proto je jejich cena, v porovnání s ostatními zastávkami, výrazně vyšší.

Do klubu Roxy se Ben Cristovao vrací po dvou letech, tehdy jej take vyprodal. V rámci show představí Ben především hip-hopové a urban music songy. Dje a členy živé kapely navíc doprovodí několik výjimečných hostů, které zatím neprozradíme. Jisté je, že se na podiu objeví například rapper Cavalier.

V NoD půjde o koncert, který bude postavený především na živé kapele a hostech, kteří jsou v některých případech i o generaci dál než Ben, přesto k němu ale mají blízko. Kapacita omezena, v předprodeji je pouze 300 vstupenek.
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid