AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Biatlonová kráska si vyzkoušela výrobu holí - Novinky ve světě erotiky

Biatlonová kráska si vyzkoušela výrobu holízpět

tisk TISK     email POSLAT
Biatlonová kráska si vyzkoušela výrobu holí
Biatlonová kráska si vyzkoušela výrobu holí
29.04. 2015
V tachovské továrně LEKI se uskutečnila velká oslava za účasti všech zimních sportovců této značky. LEKI je největší výrobce holí na světě a továrna v Tachově zásobuje celý svět. Tiskové konference se zúčastnila prakticky kompletní česká lyžařská špička v počtu 18 sportovců. V Tachově se objevila taková jména jako Lukáš Bauer, Gabriela Soukalová, Ondřej Bank, Michal Šlesingr, Eva Vrabcová Nývltová a mnoho dalších.

Například Gabriela Soukalová si vyzkoušela nový Trigger Shark Systém (madlo a poutko), který přináší mnohá vylepšení. Gabriela k tomu říká: »Tento systém zacvaknutí a vycvaknutí je pro biatlon úplně fantastický. Pomáhá mi ušetřit cenné vteřiny. Nový systém je ještě lepší a komfortnější.«

Ondřej Bank, který teprve před 10 dny sundal ortézu a pomalu začíná rehabilitovat, po pádu na MS přiznává: »Bez kvalitních holí by moje výkony po celou uplynulou sezónu nemusely být tak dobré a moje rozhodování jestli pokračovat či ne tak bylo o hodně jednodušší. Proto ANO pokračuji a zaměřím se pouze na rychlostní disciplíny,« dodal s úsměvem.

Eva Vrabcová Nývltová byla po ukázce výroby ohromená náročností výrobního procesu: »Byla jsem překvapená, kolik práce se skrývá za výrobou jediné hole, od které se téměř denně odrážím,« vyjádřila obdiv přítomným zaměstnancům závodu česká jednička v běhu na lyžích.

»Nadchnul mě celý proces zpracování, který se musí provádět v několika krocích, aby bylo vše perfektní a hůl měla ideální vlastnosti,« popisuje nevšední zážitek Lukáš Bauer, který celý den žertoval, že stopu vymění za křeslo v místní vrátnici.

Pětinásobná deaflympijská vítězka Tereza Kmochová pověděla o svém nedávném obrovském úspěchu na Deaflympiádě v Rusku. »Nejhorší byl první závod, po kterém ze mě naštěstí spadla velká část nervozity. Každý další závod to bylo lepší a lepší, páté zlato byla už jen neuvěřitelně sladká tečka za celými hrami.«

Michal Šlesingr na otázku jak by si představoval své vysněné hole, odpověděl stručně a jasně: »Nevím, proč bych si měl představovat něco lepšího, když ty nejlepší možné hole už máme.«
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid