AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
queens_150_150

Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M! - Novinky ve světě erotiky

Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!
Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!
31.03. 2011
Velikonoce se kvapem blíží. Pro milovníky tradic jsouto svátky plné velikonočních vajíček, pomlázek, beránků atd.

Pro milovníky sexu pak ideální příležitost, jak si zpestřit milostný život. Upleťte si pomlázku přímo s partnerkou a povídějte si o tom, jak něžně jí budete plácet po zadečku a postupně přidávat na intenzitě, kterou ještě více umocní čerstvé proutí. Uvidíte, že bude vlhká již při tom pomyšlení a práce vám půjde pěkně od ruky. Pak jí stáhněte kalhoty i kalhotky - a můžete začít vyplácet. Pomaleji a pak pořádně rychle, až to bude trochu bolet. Jen tak namátkou se dotkněte rukou její kundičky - a uvidíte, jak je vlhká, až teče. Bolest, která nepřekračuje příslušné meze, se totiž zcela snoubí se vzrušením až extází!

Tyhle Velikonoce vám to dokážou. A až to už nebudete moci vydržet, pronikněte do partnerky zezadu. To bude sexíček jedna báseň!
Obrázky ke článku
Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!Blíží se pomlázka. To je něco pro milovníky S/M!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid