AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Blíží se Velikonoce. Čas na pořádný sex! - Novinky ve světě erotiky

Blíží se Velikonoce. Čas na pořádný sex!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Blíží se Velikonoce. Čas na pořádný sex!
Blíží se Velikonoce. Čas na pořádný sex!
06.04. 2017
Jak slavíte Velikonoce, milí čtenáři? Doufejme, že nejen tím, že jako otroci dokola vyfukujete vajíčka a pletete pomlázky. Nabízí se totiž tip na skvělý sex!

Vezměte takovou pomlázku, aniž by u toho byly vaše děti. Vyhrňte manželce sukni - a zkuste jí pořádně vyšlehat na holou. Uvidíte, zda se jí to bude líbit - ale o Velikonocích pravděpodobně i ta dívka či žena, která není masochisticky založená nebude protestovat. Mnohé to bude vzrušovat. A pokud projeví nesouhlas s přílišným šleháním na holou, stačí ji místo toho po zadečku pohladit, a jen tak mimochodem se dotknout i štěrbinky. Bude vlhká, tím jsme si jisti - a to je předehra k dokonalému sexu!

Ještě dokonalejší však může být, když se ženě bude líbit, jak jí na zadeček přistávají proutky vrby. Věřte, to může být nejlepší sex nejen pro ni, ale i pro vás. Bude sténat a prosit, ať jí plácnete ještě. A pak už dojde na žhavý vrchol. Ano, blíží se Velikonoce - užijte si to!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid