AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Bojíme se o svůj život, Marcela Krplová se asi zbláznila - Novinky ve světě erotiky

Bojíme se o svůj život, Marcela Krplová se asi zbláznilazpět

tisk TISK     email POSLAT
Bojíme se o svůj život, Marcela Krplová se asi zbláznila
Bojíme se o svůj život, Marcela Krplová se asi zbláznila
13.02. 2017
Paní Marcela Krplová, bývalá ředitelka a spolumajitelka projektu Česká Miss je dle informací z médií obžalována z podvodu a čeká ji soud. To byl mimo jiné i jeden z důvodů, proč byla akcionáři v loňském roce odvolána ze všech funkcí v projektu Česká Miss. Tato odvolaná manažerka není schopná lidsky ani profesně unést své odvolání a odchod z mediální slávy a je schopná pro svůj návrat udělat cokoliv.

Od svého odvolání organizuje jeden podvod za druhým a v současné době se nebojí ani trestního stíhání za vyhrožování fyzickou likvidací. Toto vzkazuje přes nastrčené osoby a média (http://www.expres.cz/novy-majitel-ceske-miss-0s2-/celebrity.aspx?c=A170206_184353_dx-celebrity_ren). Ve své touze po návratu na výsluní a poškození současného projektu je schopná a ochotná udělat cokoliv, spojit se s kýmkoliv, a to i přesto, že takové jednání je za hranou zákona.

»Za deset let podnikání a působení v mezinárodních firmách jsem zažila hodně složitých situací, ale aby někdo řešil obchodní spory způsobem, který zvolila paní Krplová, to jsem opravdu nezažila. Skutečně se bojíme o život,« říká Eva Čerešňáková.

»Mysleli bychom si, že toto by bylo možné jen v 90-tých letech nebo ve filmech. Víme, kteří lidé ve skutečnosti stojí za Krplovou a s kým se spojuje. V případě, že příslušné orgány nevyhodnotí mediální útoky samy jako nebezpečné, budeme nuceni při jakémkoliv dalším útoku a kroku za hranicí běžných obchodních praktik civilizovaného světa požádat policii o ochranu. Obchodní žaloby za škody, které způsobuje paní Krplová projektu Česká Miss, a to především kroky, které mají bránit odvysílání projektu v TV, budou samozřejmě podány,« konstatuje nekompromisně Martin Ditmar.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid