AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
hostes_150_150

Bond a bongirl pokřtili kalendář - Novinky ve světě erotiky

Bond a bongirl pokřtili kalendářzpět

tisk TISK     email POSLAT
Bond a bongirl pokřtili kalendář
Bond a bongirl pokřtili kalendář
16.01. 2015
Firma Leco, výrobce kvalitních uzenin, vydává již tradičně kalendář, v němž se objevují nejenom masné výrobky, ale také známé osobnosti. Pro letošní kalendář značky Leco se stal inspirací filmový hrdina James Bond, kterého se zhostil charismatický Lukáš Vaculík. Jako bondgirl mu sekundovala půvabná Andrea Kerestešová.

Při focení snímků v mnohdy až kaskadérských polohách nebyla mezi nezbytnými rekvizitami pouze vynikající šunka a další uzeniny uvedené značky, ale také motorky, sekery, pistole a dokonce i samopal. A právě díky těmto »hračkám« nejslavnějšího filmového agenta vyšlo najevo, že Lukáš Vaculík ani Andrea Kerestešová by se ve skutečnosti jako Bond a bondgirl vůbec nechytali. »Vydobyla jsem si, že se zbraní jsem jen na jediné fotce, protože zbraně nemám ráda. Takže je to jenom jeden snímek, ale ten samopal byl snad větší než já,« popsala Andrea své dojmy.

Podobně je na tom i Lukáš Vaculík. Motorky a zbraně nejsou jeho parketa. »Ne, není mi blízké ani jedno. Pokud jde o motorky, nejdál jsem to dotáhnul na babetu, to mi bylo asi sedmnáct, a u babety jsem taky skončil. Opravdovou motorku jsem nikdy neměl a zbraním teda taky neholduju... Takže já jsem vlastně téměř dokonalý otisk Jamese Bonda...« směje se Lukáš a dodává: »Teď přemýšlím, proč si mě na tohle focení vybrali... možná proto, že jsem během focení té jejich výběrové šunky snědl opravdu hodně. Ta nám celých těch třináct hodin pózování zpříjemnila. Focení je jako natáčení. Je u toho víc čekání, než akce. Pořád se něco přestavuje a nebo se převlékáte. Když u toho nemáte hlad, uteče to rychleji.«

Křest kalendáře se uskutečnil na pražské Občanské plovárně za účasti obou hlavních aktérů, kteří jej pokřtili malou parodií na bondovky - šampaňské totiž na kalendář neteklo z lahve, ale ze stříkacích pistolek, přičemž Lukáš, o němž je známo, že nevyhledává pozornost médií, s gustem pokropil i přihlížející novináře.

Hereckou dvojici doplnila Miss ČR Lucie Křížková, která převzala jakožto zástupce spolku DOBRÝ SKUTEK od firmy Leco šeky v hodnotě sto tisíc korun určené dvěma konkrétním dětem - třináctileté Natálce Říhové a o dva roky mladšímu Tomáši Janeckému. »Tomášek trpí od narození praktickou hluchotou. Sluch se mu dá zprostředkovat pomocí kochleárního implantátu, ale ke starému typu patří procesor, který musí nosit na krku a značně ho omezuje. Za finanční dar si může pořídit nový přístroj v lepší kvalitě, který se jen zavěsí za ouško. Natálce byla už jako miminku diagnostikována mozková obrna a příspěvek využije na úhradu rehabilitačního pobytu, který jí pomáhá tlumit příznaky nemoci,« vysvětlila Lucie.

Za vznikem atraktivního kalendáře i jeho propojením s charitativní činností stojí Petr Jákl a jeho agentura Genesy. »Jsem velmi rád, že spolupracujeme právě s firmou Leco, která je vstřícná vůči nezištné pomoci potřebným, zvláště pak dětem. V dnešní době není tento přístup zdaleka běžný,« říká Petr k tomuto projektu, na nějž si našel čas i přesto, že v uplynulých měsících strávil značnou dobu v zahraničí kvůli natáčení svého nového filmu Ghoul, který čeká koncem února premiéra. A to nejenom v českých, ale také v amerických kinech. Naštěstí je mu manželka Romana oporou nejenom osobní, ale podílí se také na aktivitách jeho agentury.

Celé odpoledne se pak neslo ve veselém duchu. »Tomášek se na pódiu neostýchal řečnit, tak jsme se dohodli, že příští akci společně odmoderujeme,« tlumočila Romana svůj důvěrný rozhovor s jedním z obdarovaných dětí.

Zdroj: Leco
Obrázky ke článku
Bond a bongirl pokřtili kalendářBond a bongirl pokřtili kalendář
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid