AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Brangelina hlásí sňatek! - Novinky ve světě erotiky

Brangelina hlásí sňatek!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Brangelina hlásí sňatek!
Brangelina hlásí sňatek!
29.08. 2014
Nejpopulárnější a podle mnoha průzkumů i nejkrásnější američtí herci Angelina Jolie (39) a Brad Pitt (50) uzavřeli v sobotu ve Francii sňatek. Včera to podle agentury AP oznámil jejich mluvčí.

Hollywoodský pár, který je v médiích označován jako Brangelina, spolu již dlouhá léta žije a společně vychovává šest dětí, z nichž tři adoptoval. Soukromý obřad se odehrál v malé kapli zámku Miraval ve vesnici Correns na jihu Francie, který si pár pořídil v roce 2008. Ceremonie se zúčastnila rodina a nejbližší přátelé.

»Svatba byla tak tajná, že jsem se o ní dozvěděl až z médií,« šokoval herec Jon Voight, otec Angeliny Jolie, která si svatbu s Bradem Pittem dopřála jen se svými šesti dětmi a pár nejbližšími. Voight se přesto nezlobil. »Zdá se, že to muselo být nádherné, jednoduchý obřad se všemi dětmi. Muselo to být velmi zábavné. Mám z nich obrovskou radost,« řekl herec v magazínu People.
Diskuze k článku  Brangelina hlásí sňatek!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid