AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
catering_150_150

Brichta a Urbanová: Chodili spolu? - Novinky ve světě erotiky

Brichta a Urbanová: Chodili spolu?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Brichta a Urbanová: Chodili spolu?
Brichta a Urbanová: Chodili spolu?
14.05. 2013
Milostná aférka před mnoha lety pojila zpěváky Aleše Brichtu a Inu Urbanovou, kteří si nedávno společně zazpívali v pražském klubu RockCafé. Před nadšeným publikem si – během Inina koncertu s kapelou - střihli Brichtův hit Nechte vlajky vlát. A zdá se, že to rozhodně nebylo naposled!

»Aleše znám už od střední školy. Studoval elektrotechnickou střední v Ječné ulici a já jsem randila s jeho kamarádem Karlem,« uvedla Ina na pravou míru letité dohady o tom, jak to tehdy doopravdy bylo.

»S Alešem jsem nikdy nechodila. Ale když ještě zpíval s Arakainem, tak jsem s nimi – díky bráchovi Jirkovi Urbanovi – často jezdila na koncerty i na nahrávání jejich desek do studia Propast Petra Jandy. Pak jsem taky Alešovi zpívala na desce Legendy 2 a s mojí bývalou kapelou Ina a Ring jsme se s ním několikrát střídali na pódiu v rámci různých koncertů a festivalů,« dodala zpěvačka, která vyhrála mezinárodní festival v polských Sopotech a také účinkovala v muzikálech Hair, Tajemství a Jack Rozparovač a ve filmu Kvaska.

Předzvěstí Inina připravovaného alba byl právě koncert v RockCafé, kam interpretka pozvala mnoho přátel a známých včetně dvou kapel, které jsou jí stylově blízké – Boa a Merlin. Po úvodním setu skupiny Boa se na pódiu objevila Ina Urbanová s kapelou a dostála pověsti nefalšované rockové zpěvačky. Po několika skladbách vedle ní nečekaně stanul právě Aleš Brichta a po krátké domluvě s muzikanty společně odzpívali zmíněný hit, a to za vydatné pomoci obecenstva. Závěr večera patřil skupině Merlin s nestárnoucím Danem Horynou.
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid