AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda - Novinky ve světě erotiky

Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardazpět

tisk TISK     email POSLAT
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
14.09. 2010

Populární sexy zpěvačka Britney Spears bez sexu nevydrží. Dokonce se nestyděla ukazovat své pohlavní orgány bodyguardovi!

Tvrdí to alespoň Fernando Flores, který dal v létě raději výpověď, protože ho zpěvačka údajně sexuálně obtěžovala. Dokonce se jí rozhodl za to zažalovat! ento týden podal žalobu u soudu v Losa Nageles. "Několikrát mi ukázala své genitálie a jednou mi dokonce řekla: Vždyť víš, že se ti to líbí!"

Po domě prý Britney chodí nahá a řve na své zaměstnance. Flores se dlouho nebránil, protože se bál, že ztratí místo. Každý pohár ale jednou přeteče a i erotické služby mívají přece své hranice...

Obrázky ke článku
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid