AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda - Novinky ve světě erotiky

Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardazpět

tisk TISK     email POSLAT
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
14.09. 2010

Populární sexy zpěvačka Britney Spears bez sexu nevydrží. Dokonce se nestyděla ukazovat své pohlavní orgány bodyguardovi!

Tvrdí to alespoň Fernando Flores, který dal v létě raději výpověď, protože ho zpěvačka údajně sexuálně obtěžovala. Dokonce se jí rozhodl za to zažalovat! ento týden podal žalobu u soudu v Losa Nageles. "Několikrát mi ukázala své genitálie a jednou mi dokonce řekla: Vždyť víš, že se ti to líbí!"

Po domě prý Britney chodí nahá a řve na své zaměstnance. Flores se dlouho nebránil, protože se bál, že ztratí místo. Každý pohár ale jednou přeteče a i erotické služby mívají přece své hranice...

Obrázky ke článku
Britney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguardaBritney Spears: Závislost na sexu! Obtěžovala bodyguarda
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid