AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Bubnování jako afrodiziakum - Novinky ve světě erotiky

Bubnování jako afrodiziakumzpět

tisk TISK     email POSLAT
Bubnování jako afrodiziakum
Bubnování jako afrodiziakum
12.03. 2012
Přírodovědci moc dobře vědí, že aligátoři si vyznávají lásku tlumenými vibracemi, připomínajícími bubnování. Jenže párek vzácných aligátorů čínských v zoo v severním Japonsku s námluvami nijak nespěchá. Chovatelé se jim tedy rozhodli pomoci sami.
Aligátor čínský (Alligator sinensis) je v přírodě kriticky ohrožený druh. Jde o jeden ze dvou žijících druhů aligátora. Žije pouze v Číně, a to v oblastech podél řeky Jang-c'-ťiang. Je podstatně menší než jeho nejbližší příbuzný aligátor severoamerický, jelikož dorůstá maximálně dvou metrů délky.
Zoo Marujama v Sapporu pro dvojici vzácných plazů vybudovalo nový výběh a právě přestěhování do něj mohlo u dvojice vyvolat stres a především u samce narušit sexuální choutky. Proto nyní chovatelé přišli s neobvyklým řešením pro zvýšení sexuálního apetitu aligátorů. Chovatelé jim tam sami bubnují. Spoléhají na tlumený tepot velkých japonských bubnů taikó, které mají povzbudit dvojici aligátorů čínských Susu a Jojo ke spáření.
Diskuze k článku  Bubnování jako afrodiziakum
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid