AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
neon-club-_150x150

Cameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milování - Novinky ve světě erotiky

Cameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milovánízpět

tisk TISK     email POSLAT
Cameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milování
Cameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milování
29.06. 2010

Slavná herečka Cameron Diazová má ráda tvrdý sex. Alespoň to prohlásila v rozhovoru pro prestižní pánský časopis Playboy.

"Sex musí být živočišný. Mám ráda, když je muž drsný, protože taková je mužská role," překvapila blonďatá hvězda filmů Něco na té Mary je či Charlieho andílci. V posteli prý rozhodně andílkem není. "Mám ráda vyvinuté chlapy," přiznala. "Za takovým jsem ochotná letět kamkoli daleko," dodala.

Co říkáte, milí čtěnáři? Najde se mezi vámi nějaký, který splňuje hereččiny představy a co už ho nebaví jen porno zdarma, a naopak by si rád užil s celebritou naživo? Třeba se na vás usměje štěstí a Cameron za vámi přilétne. Znáte to: nic není nemožné...

Obrázky ke článku
Cameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milováníCameron Diazová potřebuje velký penis a drsné milování
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid