AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
satine150x150

Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého! - Novinky ve světě erotiky

Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!
Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!
20.10. 2011
Ve středu 19. října se v pražské nákupní Galerii Harfa konal poslední čtrnáctý casting jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2012. Utkaly se zde dívky z celého středočeského kraje, které měly odvahu bojovat o korunku královny krásy. Celkem se porotě představilo přes 120 uchazeček nejen ze středních Čech, ale i z ostatních krajů. Byla to pro ně totiž poslední šance zúčastnit se letošního ročníku této prestižní soutěže.

»Přiznávám, že účast v odborné porotě beru velmi zodpovědně. Jedná se o nelehkou úlohu, kdy mohu jedním rozhodnutím změnit dívkám celý život. Koneckonců sama jsem zhruba před rokem stála na jejich místě,« říká Jitka Nováčková, která usedla v odborné porotě.

Adeptkám přišly fandit také finalistky loňského ročníku České Miss Kristýna Ječmenová a Andrea Kabická spolu s Českou Miss Earth 2011 Šárkou Cojocarovou. Ta nás zanedlouho pojede reprezentovat do exotického Thajska na mezinárodní soutěž Miss Earth.

Tři nejkrásnější dívky, které vybrala odborná porota, postoupily do semifinále, které se bude konat 8. prosince v Praze. Středočeský kraj zde budou reprezentovat dvaadvacetiletá Radka Skácelová z Mladé Boleslavi, jedenadvacetiletá Linda Kobosilová a osmnáctiletá Linda Bartošová, které se podařilo roztleskat obecenstvo celé nákupní galerie, když bravurně zazpívala naživo píseň zpěvačky Debbie a sklidila proto zasloužený aplaus.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!Castingy České Miss skončily. Jde do tuhého!
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid