AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
catering_150_150

Čechův fotbalový rival svedl další ženu. Zlákaly ho pěkné čtyřky! - Novinky ve světě erotiky

Čechův fotbalový rival svedl další ženu. Zlákaly ho pěkné čtyřky!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Čechův fotbalový rival svedl další ženu. Zlákaly ho pěkné čtyřky!
Čechův fotbalový rival svedl další ženu. Zlákaly ho pěkné čtyřky!
13.08. 2015
Fotbalový brankář Chelsea Thibaut Courtois nejen vystrnadil z Chelsea Petra Čecha, ale navíc má rovněž dosti pohnutý sexuální život .

Známý proutník svoji přítelkyni Martu Dominguez již několikrát podvedl. Ta mu vždy odpustila, on však evidentě zkouší známé přísloví o tom, že tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Ano, hádáte správně, Belgičan si našel další milenku, modelku Emily Vanhoutte, která třiadvacetiletého fotbalistu naprášila. »Uviděl mě na jedné soutěži krásy. Napsal mi na Facebook a bylo to. Myslela jsem si, že je svobodný. Nikdy bych si nezačala s mužem, který podvádí přítelkyni,« napsala do redakce britského deníku The Sun belgická kráska. Očividně prahne po pomstě, protože se cítí zhrzená. Inu, její čtyřky jsou vskutku impozantní, teď je otázkou, zda to fotbalistovi i tentokrát projde. Nedávno mu jeho partnerka například odpustila románek se španělskou servírkou, předtím zase svedl partnerku spoluhráči...
Obrázky ke článku
Čechův fotbalový rival svedl další ženu. Zlákaly ho pěkné čtyřky!Čechův fotbalový rival svedl další ženu. Zlákaly ho pěkné čtyřky!Čechův fotbalový rival svedl další ženu. Zlákaly ho pěkné čtyřky!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid