AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

Celebrity ovládnou Národní dům na Vinohradech! - Novinky ve světě erotiky

Celebrity ovládnou Národní dům na Vinohradech!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Celebrity ovládnou Národní dům na Vinohradech!
Celebrity ovládnou Národní dům na Vinohradech!
15.11. 2012
Erotický Festival 2012 navazuje na 16letou tradici Erotických veletrhů, avšak ve zcela nové a dynamické koncepci. To hlásají pořadatelé akce - a do značné míry mají pravdu. Půjde totiž nejen o svátek všech milovníků lechtivé zábavy, ale i o vpravdě gigantickou show plnou V.I.P. celebrit a dalších velezajímavých osobností, které s erotickou produkcí jako takovou nejsou až tak spjaté. Zkrátka půjde o kulturní vyžití se vším všudy!

Sexy party tři dny a tři noci ve všech třech patrech Národního domu na Vinohradech se koná od 22. do 24. listopadu 2012 a v hlavní roli bude kromě různých erotických show především večerní program, který svou atraktivitou převyšuje podobné akce nejen v hlavním městě, ale po celé České republice.

Čtvrtek 22. listopadu bude v Národním domě vyhrazen všem milovníkům módy a přirozeně se to tam bude jen hemžit novináři, jelikož platí, že doslova na každém kroku potkáte celebritu. Od 19.45 hodin se tam totiž uskuteční Sexy fashion celebrity show - módní přehlídka Le Chaton Heleny Konarovské. Exkluzivně se v jejích odvážných modelech představí mj. Vendula Svobodová, Kateřina Průšová, Dominika Mesarošová či Nikol Plzáková-Zvěřinová.

O den nato se volí Miss Strip a v sobotu pak Miss Erotic Festival. V semifinále bude vždy šest porotců z návštěvníků akce, ale hlavní roli se opět představí celebrity. Předsedkyní poroty Miss Erotic Festival bude Dominika Mesarošová a po ruce bude mít kromě kolegyně Gabrielle Max i další známá jména, jako jsou Julie Zugarová, Davide Mattioli a Andrea Andrei. Posledně jmenované duo pak zpestří sobotní program i pěvecky, a to od 19.30 hodin.

Davide Mattioli je zpěvák, jehož rodiště je ve slunné Itálii, ale trvale žije v Česku a upozornil na sebe především jako hvězda formace Damichi po boku krále diskoték Michala Davida. I na sólové dráze se mu daří, vystupuje několikrát do týdne, natáčí jedno CD za druhým a radost v podobě zpěvu bude rozdávat lidem i v Národním domě na Vinohradech. Po jeho boku se představí další muž, pendlující mezi Apeninským poloostrovem a Českou republikou - zpěvák, organizátor akcí a bavič Andrea Andrei. Oba »Čechoitalové« rozjeli společný duet a vydali spolu bok po boku i desky Insieme a Insieme 2.

Světoznámé jméno se pak představí také v pozdně večerním programu - v sobotu od 22 hodin bude publiku, které se chce bavit až do nedělních ranních hodin, hrát nejznámější žena českého DJingu - DJ Ladida. Dnes šestatřicetiletá Linda Štěpničková pracovala ve svých 16 až 19 letech jako respektovaná modelka, ale kolem roku 1995 se seznámila s majiteli obchodu Delirium Records v Curychu a ve stejné době se v Praze otevíral první techoklub. Souhrou okolností tedy byla Linda ve správnou chvíli na správném místě, aby se jako jedna z prvních českých dívek mohla postavit za gramofony. Pravidelně se objevuje i na největší technoparty světa - berlínské Loveparade. Kromě hraní po boku největších celebrit své branže vydává i vlastní alba, a pokud jste jejími příznivci, určitě si v bývalém UKDŽ přijdete na své. Hrát vám budou i DJ Aiffel a DJ Shkobiss, takže dobrá zábava bude zaručena i pro ty, kteří nepřijdou primárně za erotikou. Takže se těšme, protože tahle akce, to bude opravdu bomba, na kterou se má dlouho vzpomínat!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid