AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
hostes_150_150

Celebrity si užívaly (nejen) ve vířivce - Novinky ve světě erotiky

Celebrity si užívaly (nejen) ve vířivcezpět

tisk TISK     email POSLAT
Celebrity si užívaly (nejen) ve vířivce
Celebrity si užívaly (nejen) ve vířivce
16.07. 2013
Gábina Partyšová se synem, Eliška Kaplicky s dcerou a Olga Šípková s manželem se sešli v hotelu Harmony Club ve Špindlerově Mlýně, aby si vyzkoušeli nově zrekonstruované wellness centrum.

V samém centru Krkonoš se to jen hemžilo známými celebritami, pro něž zde připraven dvoudenní program, a to se vší pestrostí pro děti i dospělé, přičemž hosté si měli opravdu z čeho vybírat. Velkým lákadlem nejen pro děti byly dva hydromasážní whirpooly, kde se všichni nechali namasírovat soustavami trysek při zajímavé debatě a kde si také rodiče mohli užít se svými dětmi. Poté stačilo pár kroků, aby v příjemně teplé vodě bazénu protáhli a uvolnili svoje těla. Velký ohlas měly whirpooly zejména mezi dětmi, které je opouštěly opravdu nerady.

První den byl vyhrazen prohlídce novinek v hotelu. Všichni měli možnost vyzkoušet na vlastní kůži pestrou nabídku saunového světa. Olga Šípková dala přednost eukaliptové sauně: »Vyhovuje mi, že teplota vzduchu se pohybuje okolo čtyřiceti stupňů a ta vůně je úžasně uklidňující.«

Ostatní si vybrali klasické finské sauny, kde se teplota pohybuje okolo devadesáti stupňů. K dispozici měli také tropickou i bylinkovou sauna a klasickou páru. Pestrá nabídka byla také v možnostech, jak zchladit tělo studenou vodou. Hosté si mohou vybírat z ochlazovacího bazénku, tradičního ochlazení zavěšeného vědra s ledovou vodou nebo klasickou ledovou sprchou. Pro všechny hosty hotelu byli k dispozici maséři, kteří nejčastěji prováděli masáž lávovými kameny a velký zájem byl i o odpočinek v relaxačních prostorech. Eliška Kaplicky nechala malou Johanku s maminkou dovádět v bazénu a sama se nechala opečovávat na masáži: »Je to skvělý relax mít s sebou celou rodinu a k tomu se ještě nechat hýčkat místními procedurami, které jsou tady k dispozici. Lávové kameny už byly vrchol slasti.«

Zatímco dospělí relaxovali, péči o děti přebrali animátoři z dětského koutku, kteří pro děti chystají atraktivní program. Tato nabídka je pro všechny hosty hotelu zdarma, a to jak v letní i zimní sezoně.

Velkým hitem mezi dospělými i dětmi se stala odpolední návštěva střelnice. Pro děti byl nachystán program laserové střelby, na dospělé čekala možnost zastřílet si z opravdové zbraně pod vedením zkušeného instruktora. Nejvíce se vydováděla Gábina Partyšová se synem Kristiánem. »Nejdříve jsme si zahráli na Indiány a pak jsme nafasovali výstroj a stříleli do terčů, některé rány se povedly jiné méně, ale účel to splnilo. Opravdu nezapomenutelný zážitek pro malého kluka,« usmívá se Gábina.

Součástí programu byl i výlet lanovkou na Medvědín, kde je v letních měsících připraven pravidelný program pro děti - Medvědí stezka. Děti k zakoupené medvědí jízdence obdrží mapku s tužkou, kterou využijí při plnění úkolů na vybraných místech stezky.

Wellness hotel Harmony Club ve Špindlerově Mlýně se nachází v bezprostřední blízkosti sjezdových tratí areálu Medvědín, ve výšce 800 m n.m.. Kapacita hotelu je 104 pokoje s 271 lůžky, včetně několika studií a apartmá. Hotelové wellness centrum nabízí hostům bazén, hydromasážní whirpooly a saunový svět, ve kterém si hosté mohou vybírat z finské, tropické a eukaliptové sauny a parní lázně. Využít mohou také Kneippův chodník. Hotel nabízí kurt pro squash, dvě bowlingové dráhy a dvě kryté tenisové haly. Více na www.harmonyclub.cz.

Foto: www.harmonyclub.cz
Obrázky ke článku
Celebrity si užívaly (nejen) ve vířivceCelebrity si užívaly (nejen) ve vířivceCelebrity si užívaly (nejen) ve vířivceCelebrity si užívaly (nejen) ve vířivceCelebrity si užívaly (nejen) ve vířivceCelebrity si užívaly (nejen) ve vířivce
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid