AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Česká dívka uspěla za mořem - Novinky ve světě erotiky

Česká dívka uspěla za mořemzpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká dívka uspěla za mořem
Česká dívka uspěla za mořem
23.08. 2013
Mnoho finalistek soutěže krásy se po soutěži neztratí, i když nezískají korunku. Příkladem je Kristýna Schicková, která se nedávno vrátila z Los Angeles, kde absolvovala řadu castingů, focení i módních přehlídek.

»Prvních čtrnáct dní jsem jezdila každý den na castingy a následně si mě vybraly tři firmy: Mondigue, Heute Look a Ozsale, pro které jsem po zbytek pobytu fotila téměř denně. Spolupracovala jsem i s dalšími, ale pro ty jsem fotila třeba jednou až dvakrát. Je fakt, že jsem často neměla ani volný víkend«, shrnuje krásná Kristýna dvouměsíční pracovní vytížení.

Když měla přece jen trochu volna, fotila buď testy nebo poznávala zajímavá místa v L.A.. Zúčastnila se mnoha filmových předpremiér, kde se na afterparty měla možnost potkat s režiséry a herci. Kristýna v L.A. také fotila tzv. look booky a předváděla na přehlídkách. Co byl největší zážitek za celou dobu pracovního pobytu za oceánem? »To je těžké srovnávat, šla jsem například přehlídku Guess, která byla spojena s obrovským koncertem Wango Tango, a když jsme byli na stage, byl tam s námi i Bruno Mars. Na této přehlídce jsem se potkala mimo jiné s Will. I. AM, Britney Spears, Florida, DJ Afrojack. Bylo to úžasné. Ale byla jsem také na koncertu Rolling Stones, což byla super show, navštívila jsem chodník slávy, prohlédla si Hollywood
Sign a Universal Studios,«
pochvaluje si Kristýna práci v L.A.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká dívka uspěla za mořemČeská dívka uspěla za mořemČeská dívka uspěla za mořemČeská dívka uspěla za mořemČeská dívka uspěla za mořemČeská dívka uspěla za mořem
Diskuze k článku  Česká dívka uspěla za mořem
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid