AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
spolecnik_150_150

Česká kráska v TOP 15 v Koreji - Novinky ve světě erotiky

Česká kráska v TOP 15 v Korejizpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká kráska v TOP 15 v Koreji
Česká kráska v TOP 15 v Koreji
23.10. 2017
Půvabná blondýnka Markéta Matoušová (26) bojovala před několika týdny o titul Česká Miss 2017 a ze soutěže si odnesla titul Česká Miss Survival 2017 a také jedinečnou příležitost reprezentovat Českou republiku v Koreji na světové soutěži krásy Miss Global Beauty Queen. Hned týden po finálovém galavečeru tak odletěla do Soulu. Tam se sto sedmdesát pět centimetrů vysoká blondýnka s atraktivní postavou probojovala po tří týdenních přípravách do úzkého výběru, mezi TOP 15 finalistek z celého světa. Vítězkou se stala Vietnamka, Hoang Thu Thao, druhá skončila dívka z Francie, třetí byla Brazilka, čtvrté místo putuje do Austrálie a páté zůstává v Jižní Koreji.

»Děkuji všem, kteří mi drželi palce! Bylo pro mě velikou ctí reprezentovat Českou republiku a jsem plná neskutečných zážitků a pozitivních emocí. Je opravdu nádherný pocit probojovat se do TOP 15 z celého světa,« vzkazovala Markéta svým fanouškům na sociální síti hned po finále soutěže. Ta jí nabídla mnoho nových zkušeností, ale i spoustu dřiny či nelehkých momentů. »Hned po příletu do Soulu přišla taková první sprcha. Zapomněli mě na letišti vyzvednout, tak jsem si sama musela poradit a dostat se do hotelu,« vzpomíná dnes už s humorem Matoušová a dodává: »Nebo při finálovém večeru mělo molo tak kluzký povrch, že jsem hned s prvním vstupem uklouzla, ale naštěstí jsem nespadla, vše ustála a na výrazu nedala nic znát.«

»Nyní mám za sebou tři týdny plné zážitků, kdy jsme se téměř nezastavily. Tréninky chůze, taneční choreografie, natáčení medailonků, focení, rozhovory, výlety, workshopy i charitativní akce. Program probíhal od brzkých ranních hodin vždy až pozdě do noci. Měly jsme příležitost poznávat speciality místní kuchyně, díky časovému posunu mám nyní úplně převrácený režim a taky se těším, až začnu jíst zase normálně a nebudu muset snídat, obědvat a večeřet rýži,« prozradila Matoušová, která má jako specialistka na neinvazivní metody hubnutí dokonalou postavu. »Pracovala jsem na své postavě už v rámci příprav na finále České Miss, tak jsem se cítila dobře, ale byla jsem překvapená, že více jak polovina holek měla plnější ženské tvary, žádné anorektičky.«

Čestnou událostí finalistek Miss Global Beuty Queen byla návštěva dějiště zimních Olympijských her, které se uskuteční v únoru 2018 v PyeongChang. Markéta Matoušová se tak jako jedna z prvních Češek na toto místo jako významný host podívala.

Na Miss Global Beauty Queen se Markéta dostala díky Jozefovi Oklamčákovi, kterého v průběhu finálového galavečera České Miss 2017 nesmírně zaujala. Právě on vlastní licenci na tuto soutěž za Českou i Slovenskou republiku.

Hlavní ideou soutěže Miss Global Beauty Queen je podpora osobního růstu a rozvoje mladých žen a zároveň prosazování příležitostí k posílení jejich potenciálu, talentu a nápadů. Celkovou vizí je posílení pozice žen ve světě. Ženy mají velký potenciál pro řízení a realizaci smysluplných iniciativ a aktivit.
Diskuze k článku  Česká kráska v TOP 15 v Koreji
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid