AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
followme150x150

Česká Miss 2015 jde do finále - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss 2015 jde do finálezpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss 2015 jde do finále
Česká Miss 2015 jde do finále
25.03. 2015
Jedenáctý ročník jediné národní soutěže krásy Česká Miss je těsně před branou svého finále. Již v sobotu 28. března se jedna z deseti finalistek stane novou královnou krásy a převezme tak pomyslné žezlo po úřadující České Miss 2014 Gabriele Frankové. Držitelku titulu Česká Miss 2015 vybere dvacetičlenná odborná porota v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou, patronkou letošního ročníku Ivou Kubelkovou a zakladatelkou soutěže Česká Miss a předsedkyní Bakala Foundation Michaelou Maláčovou. O dívkách, kterým připadne korunka Česká Miss World 2015 a Česká Miss Earth 2015, rozhodnou diváci hlasováním formou SMS nebo na internetu.

Už tuto sobotu 28. března v přímém přenosu FTV Prima poznáme nejkrásnější Češku s titulem Česká Miss 2015. Deset dívek se na tento, pro ně důležitý večer, připravovalo již od chvíle, co do finále postoupily. Po nabitém programu zahraničního a českého soustředění se poslední týden nese zejména ve znamení zkoušek na závěrečný galavečer. Pohybová čísla finálového večera s děvčaty trénuje choreografka a tanečnice Ivanka Malá v klubu Jatomi Fitness Harfa, na zkoušky šatů značky Blumarine dohlíží kostýmní výtvarnice Hana Kopecká, vlasový styling dolaďují kadeřníci z Franck
Provost a vizáž odborníci Dermacol. Poslední tři dny před finále pak budou patřit nácviku a generálkám na přímý přenos v hale Forum Karlín, a to přímo na vůbec nejdražší scéně v historii soutěže.

»Letošní finálový večer bude skutečně velkolepý. Máme scénu za dva miliony korun, vůbec nejdražší, jakou kdy tato soutěž měla. Úvodní akrobatické a kejklířské číslo bude pro diváky i hosty zážitkem, čeká nás také největší plavková promenáda všech dob, exkluzivní pěvecká vystoupení v podání Lucie Bílé a Arakainu, frontmana skupiny Kabát Josefa Vojtka či Bena Cristovaa se skupinou Forsomeone. Scénárista Libor Bouček a režisér Roman Petrenko nikomu nedají vydechnout,« říká ředitelka soutěže Česká Miss Marcela Krplová a dodává: »Od začátku letošních castingů jede náš tým na plný plyn. A týká se to i našich finalistek. Různorodých aktivit, spojených se soutěží, měly dívky v posledních měsících opravdu mnoho a po celou tu dobu byly pod drobnohledem médií. Pro mě jsou už teď vítězky všechny, které zvládly tuto náročnou cestu do finále. Věřím, že i ony si tento večer užijí.«

Slova ředitelky soutěže potvrzuje i režisér finálového večera Roman Petrenko: »Bude to moderní show s atraktivní grafikou a současnými hity, která v Česku není tak častá. Přizval jsem ke spolupráci slovenské grafiky, kteří pracují pro zahraniční produkce. Tentokrát opravdu klademe důraz na krásu finalistek. Je to doslova celé o nich. Z toho důvodu jsme omezili i počet hudebních vystoupení, a i v nich budeme desítku finalistek připomínat v grafickém ztvárnění na led stěnách. Nechceme, aby dívky cokoliv zastínilo. Celý večer je o ženské kráse, charisma a emocích. Připravili jsme divákům skutečně jedinečný a originální večer.«

Volbu České Miss 2015 si nenechá ujít ani zakladatelka této soutěže a předsedkyně Bakala Foundation Michaela Maláčová, která usedne v porotě. »Za deset let jsme pomohli mnoha dívkám nastartovat kariéru a splnit si své sny. Jsme rádi, že jsme Českou Miss předali do dobrých rukou. I nadále sledujeme její vývoj a podporujeme ji jako generální partneři soutěže. Úplně poprvé se bude finále živě vysílat z nového Fora Karlín, které, podobně jako další sponzoři soutěže Diesel, Tag Heuer a Blumarine, patří do naší obchodní skupiny. Udržíme také osvědčenou tradici a prostřednictvím Bakala Foundation věnujeme vítězce sto tisíc korun na studia podle jejího výběru. Přejeme nové paní ředitelce a celému týmu mnoho zdaru a finalistkám úspěch a hodně splněných snů!« uvádí Michaela Maláčová.

Podle Marcely Krplové vstupuje Česká Miss do prvního roku svého druhého desetiletí jako zavedená značka. »Navázali jsme na naše předchůdce a obsah soutěže navíc rozšířili. Přidali jsme vzdělávací a společenské aktivity v přípravné fázi, kterými se snažíme rozvíjet osobnost dívek v mnoha směrech. V budoucnu bychom rádi viděli vítězky i při důležitých zahraničních akcích, kde by přítomnost královny krásy pomohla podpořit renomé naší země,« uzavírá Marcela Krplová.

Sobotní rozhodování o vítězkách hlavních titulů soutěže doplňuje volba fanoušků prostřednictvím sociální sítě Facebook a na internetu. Posluchači Frekvence 1 hlasují o dívce s titulem Česká Miss posluchačů Frekvence 1 2015, fanoušci značky Dermacol volí držitelku titulu Česká Miss Tvář 2015.

O tom, která z finalistek má nejhezčí úsměv, rozhodují fanoušci značky Signal, kteří jí udělí titul Česká Miss Úsměv 2015. Hlasování na známé sociální síti využívá i značka Fashion Island - její fanoušci vyberou 5 adeptek na titul Česká Miss Bikiny 2015, ze kterých nakonec vítězku zvolí odborná porota.

Všechny jsou krásné, každá je jiná, každá výjimečná. Vyhrát ale může jen jedna! Přímý přenos finále soutěže Česká Miss 2015 z Forum Karlín vysílá FTV Prima v sobotu 28. března 2015 ve 20.15.

Foto: ceskamiss.cz
Diskuze k článku  Česká Miss 2015 jde do finále
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid