AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
satine150x150

Česká Miss: festival krásných tváří a ladných křivek - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss: festival krásných tváří a ladných křivekzpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss: festival krásných tváří a ladných křivek
Česká Miss: festival krásných tváří a ladných křivek
13.12. 2011
Clarion Congress Hotel Prague ve Vysočanech. To bylo místo konání semifinále jediné národní soutěže krásy Česká Miss 2012. Porota měla vskutku nelehký úkol. Vybrat ze 42 půvabných semifinalistek 14 dívek, které postoupí do finále a diváci se s nimi setkají v průběhu slavnostního finálového večera, který bude živě odvysílán v TV Prima.
Úlohy porotců se kromě ředitelky soutěže Michaely Maláčové zhostily královna etikety Eliška Hašková Coolidge, módní kritička Františka Čížková, úřadující Česká Miss 2011 Jitka Nováčková či Česká Miss World 2011 Denisa Domanská. Mužský element pak zastupovali zpěvák Robert Kodym, zpěvák a tanečník Ben Cristovao, ředitel modelingové agentury PH Models Petr Holanec a další.
Všechny semifinalistky se nejprve krátce představily porotě. Poté následovala promenáda v plavkách a volná disciplína. Třešničkou na dortu pak byl pohovor s porotou. Průvodkyní semifinálového klání se stala Česká Miss 2010 Jitka Válková, která se snažila přítomné dívky zbavit trémy. Leckdy přítomné slečny zažívaly opravdu horké chvilky. Třeba ve chvíli, kdy paní Eliška Hašková Coolidge přešla plynule do některého z cizích jazyků, které dívky označily jako ten, kterým se běžně dorozumí.
Obrázky ke článku
Česká Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivekČeská Miss: festival krásných tváří a ladných křivek
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid