AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo! - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!
Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!
17.07. 2013
Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová se rozhodla využít letní prázdniny a vypravila se na dětský tábor H+H, aby si zacvičila a zatancovala s 305 dětmi z celé republiky, které tu tráví prázdniny.

Gabriela Kratochvílová ví, jaké to je, když dospívající dívce někdo tvrdí, že musí zhubnout, i když má velikost S. Když v patnácti letech vycestovala jako modelka do Asie, byl to pro ni velký útok na sebevědomí. Gabriela to ustála, ale i ze svého okolí zná mnoho dívek, které s podobnými pocity v citlivém věku bojují, a to tou nejhorší cestou, která vede k poruše příjmu potravy. »Titul Česká Miss je na doživotí,« směje se Gabriela a vážněji dodává: »Ráda bych svého vítězství a popularity, kterou mi přineslo, využila a inspirovala dívky v tom, že pokud nám záleží na vzhledu, je dobré cvičit a zdravě jíst. Hladovění není cesta ke kráse ani ke spokojenosti.«
Gabriela se více než šest let věnuje mažoretkovému sportu, který obsahuje prvky gymnastiky a aerobiku. Na konci srpna se dokonce tým JK Chotěboř, za který závodí, utká o titul mistra Evropy. O své zkušenosti z modelingu v dospívání a o radosti z pohybu, který jí přinesl sebevědomí a krásnou zdravou postavu, by se ráda podělila nejen s dívkami, které podobné problémy řeší. I proto Gabriela s radostí přijala pozvání tábora H+H ve Frýdlantu nad Ostravicí, aby si přijela popovídat s táborníky ve věku 6-16 let.

»Jsem naprosto nadšená, sama jsem jako dítě na táboře byla jednou a netušila jsem, že existují i takové tábory. Skvěle jsme si zatancovali a prožili jsme úžasné odpoledne. Co se životního stylu týká, je to tábor podle mého gusta – děti baští šestkrát denně a mezitím pořád tancují, sportují, zpívají a hrají kreativní hry. Myslela jsem, že já budu učit cvičit děti na táboře, ale nakonec ony naučili mě zatančit a zazpívat táborové heslo a také jsem si s nimi vyzkoušela super taneční lekci. Přirozený pohyb, který vás baví, je totiž nejlepší,« komentuje Gabriela své pocity z návštěvy tábora.

Kromě tancování s celým táborem a pěti skvělými lektory tanečníky, kteří se na »táboře, který žije« věnují pohybovým aktivitám dětí, zodpověděla Gabriela všechny zvídavé dotazy na tělo, které jí děti položily. A podepsala všem kartičky, táborové šátky a někteří »ctitelé« si odnesli podpis i na vlastní kůži.

Foto: Herminapress/ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!Česká Miss Gabriela: podpisy i na tělo!
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid