AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

Česká Miss Internet zhubla a jde na to! - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss Internet zhubla a jde na to!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss Internet zhubla a jde na to!
Česká Miss Internet zhubla a jde na to!
24.08. 2011
Již pozítří zjistíme, jak je na tom tuzemská krása ve srovnání s tou zahraniční. Jestli jsou Češky opravdu nejhezčí holky…
V pátek se koná v polském městě Belchatow soutěž Miss Supranational a na prestižní klání bude ČR reprezentovat Česká Miss Internet 2011 Aneta Grabcová. V Polsku je již bezmála čtrnáct dní a za tu dobu toho i hodně stihla. Kromě prohlídky hlavního města i hodiny choreografie a focení či tiskovou konferenci finalistek. Především však zvládla zhubnout dvě kila, což by prý měli porotci ocenit.
Nácviku choreografie, líčení a fotografování se prý dívky věnují několik hodin denně. »Máme toho tady opravdu hodně. Je to celkem dřina, ale jsme rozděleny do tří skupin, tak se to všechno hezky zvládá,« uvedla Aneta.
Tak jí držme palce! Jinde než na poli modelingu, sportu či vědy asi současná Česká republika v očích světové veřejnosti nezaválí…
Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká Miss Internet zhubla a jde na to!Česká Miss Internet zhubla a jde na to!Česká Miss Internet zhubla a jde na to!Česká Miss Internet zhubla a jde na to!Česká Miss Internet zhubla a jde na to!Česká Miss Internet zhubla a jde na to!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid