AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Česká Miss jde do tuhého! - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss jde do tuhého!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss jde do tuhého!
Česká Miss jde do tuhého!
18.03. 2016
Dvanáctý ročník soutěže Česká Miss se blíží do finále. Hvězdami hlasovací kampaně, která byla právě spuštěna, je všech deset finalistek soutěže Česká Miss 2016. Prostřednictvím SMS hlasování můžete podpořit svoji favoritku a zároveň přispět na dobrou věc!

Dívku, která získá titul Česká Miss 2016, vybere porota při televizním finále. Budou to ale diváci, kteří svými hlasy rozhodnou o titulech Česká Miss World 2016 a Česká Miss Earth 2016. Ředitelka soutěže Marcela Krplová a úřadující Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová v pondělí 14. března slavnostně spustily SMS hlasování v pořadu Top Star Magazín televize Prima. Poprvé se na obrazovkách také objevily medailonky finalistek, které byly natočeny během čtrnáctidenního soustředění v Thajsku v oblastech Pattaya, Phuket a Bangkok.

Jedním z cílů soutěže Česká Miss je pomáhat potřebným, a proto z každé odeslané SMS bude část věnována kontu AVON na podporu boje proti rakovině prsu. »Nikdy nevíte, kdy se to stane vám, nebo někomu z vašeho blízkého okolí. Nebuďme lhostejní k nešťastnému osudu druhých. Cena jedné SMS je pro většinu z nás zanedbatelnou částkou, která může jedné dívce splnit sen a další ženě zachránit život. Není tohle smyslem soutěží krásy?« říká Marcela Krplová.

Diváci mohou hlasovat zasláním SMS ve tvaru »M(mezera)x«, či »Mx«, kde »x« je číslo nominované soutěžící v rozsahu 1 – 10 (číslo soutěžící) na telefonní číslo 906 02 10. Počet SMS je neomezený a cena jedné SMS je deset korun. Zároveň se tím hlasující zařadí do soutěže o zájezd do Thajska, nebo diamantové šperky. Podpořit vybranou favoritku je možné také na webových stránkách iprima.cz/miss. Internetové i SMS hlasování bude ukončeno během přímého přenosu finálového večera zhruba ve 22.20.

Přímý přenos finále soutěže Česká Miss 2016 z Obecního domu vysílá televize Prima v sobotu 2. dubna 2016 ve 20.15.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!Česká Miss jde do tuhého!
Diskuze k článku  Česká Miss jde do tuhého!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid