AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Česká Miss je sparťankou! - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss je sparťankou!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss je sparťankou!
Česká Miss je sparťankou!
31.07. 2012
Tereza Chlebovská potěšila sparťanské fanoušky a vyfotila se v jejich dresu a navíc s permanentkou na slavný letenský stadion!

»Spartě fandím díky otci, ten zase díky svému otci. Máme to zkrátka v rodině,« vyprávěla Česká Miss během příprav na samotné focení. Druhou známou tváří, která pózovala v dresu Sparty byl herec a zpěvák Vojta Dyk.

Autorem fotografií je Vlastimil Vacek, který se Spartou dlouhodobě spolupracuje a fotí zápasy nebo pro magazín Sparta, do toho! Vojta Dyk i Tereza Chlebovská si prohlíželi nejen permanentky, se kterými se fotili, ale také dres se svým jménem, který obdrželi. »To je nádhera, to je opravdu pro mě…?« rozplývala se Terezka, když viděla své jméno na rudém dresu.

Stejně jako ti, kteří si již zakoupili permanentku na nadcházející sezonu, i Vojta Dyk a Tereza Chlebovská mají svou sezónní vstupenku s vlastním jménem a slíbili, že ji budou využívat co nejčastěji.

Jinak Tereza má skutečně napilno. U Lukáše Lindnera si vyzkoušela šaty, ve kterých usedne v porotě soutěže Miss léto, kde v roce 2010 vyhrála hlavní titul a odstartovala tím svou kariéru. Její oblíbený módní návrhář Lukáš Lidner pro ni ušil splývané šaty na jedno rameno v syté růžové barvě s potiskem čínských motivů. »Miss léto je moje srdcovka. Je to první soutěž, kterou jsem vyhrála a cítím povinnost usednout v porotě a dodat dívkám odvahu,« svěřila se půvabná Tereza.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká Miss je sparťankou!Česká Miss je sparťankou!Česká Miss je sparťankou!Česká Miss je sparťankou!Česká Miss je sparťankou!Česká Miss je sparťankou!
Diskuze k článku  Česká Miss je sparťankou!
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid