AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

Česká Miss na festivalu ve Zlíně - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss na festivalu ve Zlínězpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss na festivalu ve Zlíně
Česká Miss na festivalu ve Zlíně
01.06. 2012
Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská se stala hostem Mezinárodního filmového festivalu pro děti a mládež ve Zlíně. Po vřelém přijetí si nenechala ujít výstavu filmových klapek ani návštěvu kina. Nevynechala ani benefiční aukci panenek UNICEF, která se konala v Kongresovém sále centra Zlín.
Panenky pro tuto příležitost navrhli a vyrobili například Lucie Bílá, Petra Černocká, Jan Hřebejk, Patrik Eliáš a Petra Eliáš-Voláková. Charitativní večer moderovala dvojice Dana Morávková a Jan Čenský. Vyvolávací cena byla tři tisíce korun. Zvolená částka nebyla zvolena náhodně. Právě tři tisíce korun zajistí proočkování proti šesti hlavním dětským smrtelným nemocem, které děti ve třetím světě trápí nejvíce.
Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká Miss na festivalu ve ZlíněČeská Miss na festivalu ve ZlíněČeská Miss na festivalu ve ZlíněČeská Miss na festivalu ve ZlíněČeská Miss na festivalu ve ZlíněČeská Miss na festivalu ve Zlíně
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid