AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Česká Miss představila šaty na světovou soutěž - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss představila šaty na světovou soutěžzpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss představila šaty na světovou soutěž
Česká Miss představila šaty na světovou soutěž
27.11. 2015
Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová představila šaty pro světovou soutěž Miss Universe, která se koná v prosinci v Las Vegas. Trojici večerních šatů pro ni připravila návrhářka Tereza Sabáčková, národní kostým navrhl tým studentek pod vedením návrháře Petra Kaloudy. Prezentace všech modelů proběhla v Atelieru Terezy Sabáčkové v Praze.

Letošní 64. ročník soutěže Miss Universe se uskuteční 20. prosince v americkém Las Vegas. Vítězka soutěže Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová bude Českou republiku reprezentovat v modelech od své dvorní návrhářky Terezy Sabáčkové z Českých Budějovic. Nikol do Las Vegas odlétá už 1. prosince a čekají ji téměř tři týdny intenzivního programu. Celkem s sebou bude mít tři velké kufry. Šaty na převoz budou opatrně zabalené do speciálního vaku, který ochrání jemný materiál i ručně aplikované ozdoby. Nikol popisuje i svůj osvědčený způsob balení: »V otázce balení jsem asi typická žena, která s sebou veze vždy mnohem více, než potřebuje,« směje se Nikol. Společníka jí budou dělat dva plyšáci, na které nedá dopustit, beruška od maminky a sloník od přítele. Dodává, že v jejím příručním zavazadle nesmí chybět kniha, špunty do uší, hydratační sprej na osvěžení a výživný balzám na rty. »Soutěž bude úžasný zážitek a moc se na ni těším. Let do Las Vegas bude sice dlouhý, ale alespoň si během něj odpočinu,« říká Nikol. Kromě šatů si Nikol poveze i velkou šperkovnici od ŠENÝR Bijoux.

Základ všech modelů je z průhledných a jemných, až neviditelných látek z Dubaje. Šaty jsou ručně ozdobené krajkou a štrasem. Střih podtrhuje siluetu Nikol a zároveň rafinovaně zakrývá jen to nejnutnější. První šaty jsou ze stínovaného hedvábí a žluté krajky. Díky třpytivému štrasu a vlajícího materiálu vyvolávají dojem zářícího slunce. Druhé, bílé šaty působí čistě, naopak poslední temně modré se třpytí jako noční obloha a evokují přitažlivost femme fatale. »Inspirovala jsem se samotnou Nikol, ze které vyzařuje neuvěřitelná vnitřní síla. Celý koncept všech modelů připomíná pohádky, ve kterých byla vždy princezna ozdobou všech společenských událostí. Šaty z jemných materiálů potrhují Nikol výraznou osobnost a zdůrazňují její výšku i dokonalou postavu,« vysvětluje autorka šatů. O vlasy Nikol se při prezentaci šatů postaral salon Franck Provost a make up zajistila značka Dermacol.

Národní kroj vytvořil tým čtyř studentek Vyšší odborné školy oděvního designu při Střední škole umění a designu a Vyšší odborné školy Brno pod vedením návrháře Petra Kaloudy. Inspiraci hledali v tom, čím je naše země celosvětově proslulá: v českém sklu a folklóru. Šaty jsou ušity z hedvábné organzy a materiálu z kovových vláken a jsou doplněny strojově paličkovanými krajkami, které jsou typickou součástí lidových krojů. Barva je stříbřitě šedo-bílá, živůtek zdobí struktura hedvábné organzy a paličkované krajky. Délka modelu je mírně pod kolena. Čelenku, která je součástí kroje, vyrobila česká firma Moraviaflor, s.r.o.

Soutěž Miss Universe podporuje ženy a jejich zdravé sebevědomí. Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová odjede do USA v úterý 1. prosince z Letiště Václava Havla. Soutěž probíhá celých 20 dní, finálový večer bude 20. prosince.

Mladá návrhářka Tereza Sabáčková pochází a tvoří v Českých Budějovicích a Praze. Inspiraci hledá především v ženách, kterým modely šije přímo na míru. Její šaty jsou velmi ženské, zdůrazňující křivky, a přesto jsou svými střihy a použitými materiály mnohdy až éterické.

Petr Kalouda působí jako pedagog na Střední škole umění a designu a vyšší odborné škole Brno. V letech 1989 - 1993 studoval na SPŠT v Brně, obor modelářství a návrhářství oděvů, v letech 1993 - 1996 pak na TUL v Liberci. Ve své tvorbě se věnuje jak vytváření autorských kolekcí – pánských i dámských, tak i zakázkové tvorbě.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká Miss představila šaty na světovou soutěžČeská Miss představila šaty na světovou soutěžČeská Miss představila šaty na světovou soutěžČeská Miss představila šaty na světovou soutěžČeská Miss představila šaty na světovou soutěžČeská Miss představila šaty na světovou soutěž
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid