AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
catering_150_150

Česká Miss se v Londýně zamilovala! - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss se v Londýně zamilovala!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss se v Londýně zamilovala!
Česká Miss se v Londýně zamilovala!
20.08. 2014
Gabriele Frankové stačily v Londýně dva týdny, aby se zamilovala do britských památek, parků a pikniků. Do Anglie odjela na zahraniční kurz angličtiny, který od jazykové školy Channel Crossings získala jako vítězka soutěže krásy. Gabriela anglicky umí, ale dvoutýdenní procvičování by jí mělo pomoci i v komunikaci na finále Miss Universe, které ji na podzim čeká.

»Studium a celý pobyt jsem si užila. Ve třídě nás bylo dvanáct, většina Švýcaři a pak Italové, tak občas jsem místo angličtiny procvičovala i italštinu a němčinu,« směje se Gabriela, »výuka v této škole je hodně kreativní a není to pouze nudné šprtání. Hrály jsme i hry a soutěžili například ve správné gramatice. Moje třída byla hodně soutěživá, takže jsem se často dost pobavila.«

Po dopolední výuce Gabriela každý den vyrazila za památkami a doslova ji uchvátil Kensingtonský park, kde si užívala romantické pikniky, ale chodila si i zaběhat, aby si udržela kondici.

Když už Gabriele londýnské památky nestačily, rozhodla se o volném víkendu podívat i mimo Londýn a vypravila se do Windsoru, Stonehenge, Salisbury a Cambridge. Nevěřila vlastním očím, když na jízdence četla, že odjezd je z nástupiště 9 a ¾.

A co dalšího Gabrielu v Anglii zaujalo? »Lidé jsou tu velmi přátelští. Je velmi sympatické přicházet každý den do školy, když vás u vrátnice zdraví milý starší pán, popřeje vám hezký den a usmívá se na vás od ucha k uchu. Pánové pouští dámy si v metru sednout a nemusí to být pouze starší ženy, pustí i mladou slečnu. Co mě baví, je každodenní cesta k metru. Protože tu metro nejezdí tak často, mnoho lidí vychází z domu ve stejnou chvíli a po ulici se vytvoří řada lidí jdoucí na metro. Každé ráno za sebou zabouchnu dveře a zařadím se mezi ně. Když nasednu do metra, většina žen vytáhne líčení a začne se v metru malovat. Pravda, nač ztrácet čas,« komentuje svoji cestu do školy s úsměvem Gabriela.

Foto: ceskamiss.cz
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid