AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
queens_150_150

Česká Miss se vrátila do dětských let - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss se vrátila do dětských letzpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss se vrátila do dětských let
Česká Miss se vrátila do dětských let
24.07. 2014
Gabriela Franková, Česká Miss 2014, přijala pozvání dětí z tábora H+H a strávila s nimi jeden den.

Gabriela na tábory jezdila od malička, ale prázdninové pobyty ukončilo před sedmi lety její závažné onemocnění, kvůli kterému musela tábor opustit ze dne na den. Pozvání na letní tábor ve Frýdlantu nad Ostravicí jí to letos vynahradilo. Tento je výjimečný svojí atmosférou, hodně se tu zpívá a tančí, skvělí tanečníci jsou zastoupeni i mezi týmem, který připravuje program. Gábina se tedy naučila zatančit nejen táborové heslo, ale i písničkový pozdrav HALOHA, který letos vychází z tématu Havaje a názvu tábora.

»Bylo to úžasné, ta energie dětí mi doslova dobila baterky. Dostalo se mi neuvěřitelně pozitivního přijetí a měla jsem tu čest pokřtít společně s nejmladším účastníkem Maxem CD písniček, které organizátoři dětem nahráli pro letošní ročník. Zatancovat a zazpívat si s 309 tanečníky je opravdu zážitek!« směje se Gabriela, které následně děti půjčily triko a kraťasy, aby se mohla v horkém počasí zchladit v bazénku.

V nabitém programu byl prostor i pro autogramiádu, společné focení, prohlídku tábora a slavnostní nástup, kde byla odstartovaná táborová soutěž a královna krásy se stala jednou z hodnotících. Česká Miss také odpovídala na zvídavé dotazy dětí a na některé asi hned tak nezapomene. Po otázce, zda už dala svému klukovi někdy pusu, následoval další na téma, kolik má Gabča dětí a jak se jmenují...

Už teď se krásná miss těší, že příště se jí snad podaří na táboře s dětmi strávit o něco víc času. HALOHA!

Foto: Herminapress/Česká Miss
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid