AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Česká Miss v lehkém a svižném duchu - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss v lehkém a svižném duchuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss v lehkém a svižném duchu
Česká Miss v lehkém a svižném duchu
27.03. 2012
Přípravy na finálový večer České Miss vrcholí. Milovníci ženské krásy v sobotu zase usednou s toužebnými výrazy ve tváři (a chvěním jinde) před obrazovky a slečny i vdané paní budou srovnávat samy sebe s kráskami na mole. Na konci pak padne jasné rozhodnutí: jedné ze 14 finalistek se obrátí svět vzhůru nohama a získá titul Miss.
Vlastně – podle nového formátu soutěže, který vznikl po spojení České Miss s pozapletalovskou Miss ČR, se budou radovat kromě České Miss ještě Česká Miss World 2012 a Česká Miss Earth 2012, které se zúčastní mezinárodní soutěže Miss World a Miss Earth. Vítězka, která vystřídá loňskou královnu krásy Jitku Nováčkovou, pak pojede soutěžit o titul Miss Universe.
A co dalšího finálový večer přinese? Program se podle pořadatelů ponese v lehkém duchu a svižném rytmu a zahájí ho zpěvák Karel Gott diskotékovým remixem písně Blues pro tebe. Diváci se mohou těšit i na vystoupení hudebních skupin Chinaski a Mandrage. V roli speciálního hosta vystoupí ansámbl Hudebního divadla Karlín s hlavním protagonistou Ondřejem Brzobohatým. Celým sobotním večerem budou provázet moderátoři Jaro Slávik a Gabriela Partyšová.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid