AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Česká Miss World a její milionové šaty - Novinky ve světě erotiky

Česká Miss World a její milionové šatyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Česká Miss World a její milionové šaty
Česká Miss World a její milionové šaty
18.07. 2012
Letošní rok je pro osmnáctiletou studentku Lindu Bartošovou vskutku osudovým. Náhodně se zúčastnila jednoho z castingů na Českou Miss a ejhle - o několik měsíců později získala titul Česká Miss World 2012.
Odmaturovala s vyznamenáním, úspěšně složila zkoušky na Filozofickou fakultu UK a od října se stane studentkou žurnalistiky.
Nyní bude reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěži krásy Miss World 2012, která se bude konat v Číně. S sebou si poveze garderobu za více než půl milionu korun z dílny Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových.
Hlavní večerní róbou, ve které se Linda představí publiku, jsou jemné tylové šaty v pudrové barvě, které jsou ručně pošité kameny. Dva kufry, které si veze s sebou skrývají také sedmery koktejlky, čtvery dlouhé večerní šaty. Přinesou jí štěstí?
»Modely Jaroslavy a Dominiky Sedláčkových obdivuji už dlouho a jsem ráda, že právě jejich šaty mě budou doprovázet na finále Miss World v Číně. Konkurence dívek je obrovská, proto jsem nepodcenila přípravu a poctivě jsem se udržovala ve formě ve svém oblíbeném fitku Pure Health and Fitness. Sázím na přirozenost a osobní šarm. Je dobré ale přírodě trochu pomoci. Proto si sebou vezu spoustu kosmetických přípravků čítajících jak vlasovou, tak dekorativní kosmetiku Franck Provost a Yves Rocher,« svěřila se Linda.
Lindu po příletu čeká náročný maraton zkoušek, focení, natáčení a příprav spolu s ostatními dívkami z celého světa. S sebou si mimo šatů veze stříbrný přívěsek s českými granáty. Ten bude vydražen na charitativní aukci ve prospěch nadace Beauty With a Purpose. Pro své kolegyně má připraven dáreček – stylový náramek, jehož koupí přispěla na konkrétní projekty Nadace Terezy Maxové Dětem. V příručním zavazadle nechybí ani tři kameny – křišťál, ametyst a růženín, které se stanou základem mezinárodní skalky. Ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové Dětem natočila charitativní video k projektu Pod křídly, který pomáhá dětem z dětských domovů s výukou angličtiny.
Miss World je mezinárodní soutěž krásy, založená ve Velké Británii Ericem Morleyem. Historicky první ročník se konal v roce 1951 pod názvem Festival Bikini Contest a představoval modely plavek. V tisku však byla označována jako Miss World. V roce 2006 se vůbec poprvé v historii soutěže stala Češka Taťána Kuchařová. V letošním roce se slavnostní finálový večer této soutěže bude konat v čínském městě Ordos. O tom, která ze 122 nádherných dívek z různých koutů světa, je tou nejkrásnější a odveze si korunku a titul Miss Word 2012, se dozvíme 18. srpna.
FOTO – ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Česká Miss World a její milionové šaty
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid