AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

Češka uspěla na Miss Earth se svými šaty - Novinky ve světě erotiky

Češka uspěla na Miss Earth se svými šatyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Češka uspěla na Miss Earth se svými šaty
Češka uspěla na Miss Earth se svými šaty
01.12. 2014
V sobotu 29. prosince 2014 se uskutečnilo na Filipínách velké finále světové soutěže krásy Miss Earth 2014. O korunku se v UP Theatre, Diliman, Quezon City ucházelo 85 krásek z celého světa. Českou republiku v této velké konkurenci reprezentovala Česká Miss Earth Nikola Buranská.
Dle hodnocení poroty se sice Nikola neumístila, ale z Filipín neodjíždí s prázdnou.


Česká kráska zaujala porotu soutěže o nejlepší večerní róbu a získala v šatech od módní návrhářky Sandry Švédové zvláštní ocenění poroty, včetně finanční odměny a dárků, jedná se o cenu sponzora. Šaty jsou klasického střihu »mořská panna«, materiál je pošitý drobnými flitry měděné barvy, tělová síťka je dozdobená kamínky. Vykrojená záda jsou taktéž kryta síťkou a kamínky.

V online hlasování fanoušků se Nikola dostala do pomyslné Top 16, umístila se na 15. příčce.

»Mám velkou radost z ocenění šatů Sandry Švédové. Ze světové soutěže si odvážím spoustu zážitků, nikdy například nezapomenu, jak mě vybrali, abych jako jediná předčítala dětem, nebo jak jsem jízdou na kole v Manile zahajovala první filipínský den cyklistiky. Účast na Miss Earth se dá asi těžko popsat někomu, kdo to nezažil, ale vím, že mi to už nikdo nevezme, stejně jako přátelství s dívkami, které jsem tu poznala. Jsem nadšená, a kdyby to šlo, zůstala bych tu určitě déle,« hodnotí účast na soutěži Nikola.

Na Filipínách strávila tři týdny a kromě přípravy na finále soutěže a focení se věnovala spolu s dalšími dívkami především charitativní činnosti, ekologické osvětě, sázení nových stromků a dalším veřejně prospěšným aktivitám.

Marcela Krplová, ředitelka České Miss, je s reprezentací na Miss Earth spokojená: »Vystupování a prezentaci Nikoly na Miss Earth jsem průběžně pečlivě sledovala a vím, že se mezi dívkami z celého světa neztratila. Děkuji jí za skvělou reprezentaci České republiky a těším se, že ji přivítáme 13. prosince ve Špindlerově Mlýně na semifinále letošního ročníku.«

Miss Earth je světová soutěž krásy s ekologickou tématikou a heslem Beauty for a Cause. Tématem letošního, 14. ročníku soutěže se stala ekoturistika. Finále se konalo v University of the Philippines Theater Diliman, Quenzon City na Filipínách.

V roce 2012 získala poprvé titul Miss Earth dívka z České republiky – Tereza Fajksová.

Vítězku Miss Earth 2015 Jamie Herrell z Filipín korunovala Miss Earth 2014 Alyz Henrich.

Foto: Miss Earth
Obrázky ke článku
Češka uspěla na Miss Earth se svými šatyČeška uspěla na Miss Earth se svými šatyČeška uspěla na Miss Earth se svými šatyČeška uspěla na Miss Earth se svými šatyČeška uspěla na Miss Earth se svými šatyČeška uspěla na Miss Earth se svými šaty
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid