AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

Češka uspěla na Miss World - Novinky ve světě erotiky

Češka uspěla na Miss Worldzpět

tisk TISK     email POSLAT
Češka uspěla na Miss World
Češka uspěla na Miss World
23.08. 2012
Koncem minulého týdne hostilo čínské město Ordos slavnostní finále 62. ročníku mezinárodní soutěže Miss World. Titul Miss World 2012 si letos odváží třiadvacetiletá letá kráska Jü Wen-Sia z Číny. Na druhém místě se umístila Sophie Elizabeth Mouldsová z Walesu a třetí místo patří Michelle Kahawatyové z Austrálie.

O korunku královny krásy se zde ucházelo 122 půvabných dívek ze všech koutů světa. Mezi nimi byla i devatenáctiletá studentka Linda Bartošová, která zabodovala hned ve dvou klíčových disciplínách. V kategorii o nejkrásnější postavu v plavkách, Beach Fashion se probojovala do TOP 10 z celkového počtu zúčastněných krásek. V další z atraktivních disciplín, Talent show, bravurně zazpívala Mamma Mia a rázem se ocitla v TOP 20.

I když si neodvezla hlavní titul, je s tím, čeho dosáhla spokojena a sama k tomu říká: »Samotná účast na tak prestižní soutěži jakou Miss World bezesporu je, pro mě byla obrovským zážitkem a skvělou zkušeností. Po pravdě řečeno, před odjezdem jsem si moc šancí nedávala a fakt, že jsem se v konkurenci 122 krásek probojovala mezi TOP 10 Beach Fashion a TOP 20 v Talent show, považuji za obrovský úspěch, který mě překvapil a potěšil zároveň. Seznámila jsem se tam s mnoha zajímavými lidmi a pronikla do tajů jejich kultur. Přivezla jsem si spoustu zážitků, nejvíc však budu vzpomínat na Šanghaj. Děkuju všem, kteří mi fandili a věřím, že jsem je nezklamala,« dodává na závěr.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Češka uspěla na Miss WorldČeška uspěla na Miss WorldČeška uspěla na Miss WorldČeška uspěla na Miss WorldČeška uspěla na Miss WorldČeška uspěla na Miss World
Diskuze k článku  Češka uspěla na Miss World
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid