AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
queens_150_150

České herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtily - Novinky ve světě erotiky

České herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyzpět

tisk TISK     email POSLAT
České herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtily
České herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtily
13.12. 2010
Takový kalendář tu ještě nebyl! Že se fotí nahé modelky, mladičké zpěvačky nebo herečky, to není nic neobvyklého. Ale teď se ukážou v rouše Evině i české populární herečky, kterým rozhodně není dvacet. Ba ani třicet.
Kalendář s akty připravují Městská divadla pražská. Fotografka Ilona Sochorová nafotila dvanácxt zralých žen, mezi nimiž jsou mj. Dana Batulková, Kateřina Macháčková či Lenka Termerová. Křest proběhl 6. prosince za účasti protagonistek. »Řekla jsem si, že kdy už bych se měla nafotit nahá, než teď. Pak už by mohlo být pozdě,« vtipkovala Batulková.

Obrázky ke článku
České herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtilyČeské herečky se svlékly. A nahý kalendář už pokřtily
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid