AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
spolecnik_150_150

České krásky se chystají do světa - Novinky ve světě erotiky

České krásky se chystají do světazpět

tisk TISK     email POSLAT
České krásky se chystají do světa
České krásky se chystají do světa
27.08. 2013
Ačkoliv se velká televizní show, kterou světová soutěž Miss Universe vyvrcholí, bude konat až 9. listopadu, na přípravu garderoby už je čas.

A protože to, v čem bude Gabriela reprezentovat, má na starosti skvělá česká návrhářka Beata Rajská, šli jsme s Gabrielou na první zkoušku do jejího butiku v Dlouhé ulici. Paní Beata nás nechala nahlédnout do zákulisí přípravy a už se moc těšíme, až uvidíme víc. Zatím jen tušíme podle výběru látek barvu a materiál šatů, ve kterých se Gabriela představí v Moskvě celému světu.

A jak to vidí Gabriela? »Z fittingu jsem nadšená. Byla jsem trochu nervózní z toho, jak by vůbec takové šaty měly vypadat, ale moje obavy byly naprosto zbytečné. Paní Beata Rajská je úžasná návrhářka, která umí svými šaty podtrhnout ženskost a vyzdvihnout krásu a její návrhy mě nadchl barevností i střihem. Nemůžu se dočkat, až si je budu moct poprvé vyzkoušet,« těší se Gabriela.

To Lucie Kovandové na Miss World do Indonésie odlétá už 2. září a ve čtvrtek 29. 8. budou definitivně představeny šaty od Taťánky Kovářikové, ve kterých bude česká kráska ČR na světové soutěži reprezentovat. Samozřejmě budeme informovat...

Foto: Herminapress/Česká Miss
Obrázky ke článku
České krásky se chystají do světaČeské krásky se chystají do světaČeské krásky se chystají do světaČeské krásky se chystají do světaČeské krásky se chystají do světa
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid