AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

České krásky se na Filipínách změnily v celebrity - Novinky ve světě erotiky

České krásky se na Filipínách změnily v celebrityzpět

tisk TISK     email POSLAT
České krásky se na Filipínách změnily v celebrity
České krásky se na Filipínách změnily v celebrity
06.02. 2013
Jak zažily finalistky České Miss, Filipínci mají soutěže krásy opravdu velmi rádi a ke krásným Češkám se po celou dobu jejich pobytu na ostrovech chovají jako k celebritám. Všude je ve velkém stylu slavnostně vítají a ani na ostrově Cebu nezůstali pozadu.

Dívky byly při výstupu z letadla dekorovány za přítomnosti médií. Z českých soutěžících byli na Cebu tak unešeni, že jim i policisté rádi dovolili zapózovat si na jejich motorkách před letištní halou. To bývá v jiných zemích nemyslitelné.

Krásky se také setkaly s filipínskými kolegyněmi – Miss Cebu. Všechny finalistky mluví dobře anglicky, takže se s místními Miss okamžitě pustily do hovoru a zjevně si měly co říct. »Jsou nádherné, především jedna z Filipínek má tak nádherné rysy, plet a celkově výjimečnou tvář, že jsme z ní nemohly oči spustit,« svěřily se po společném obědě české uchazečky o korunku krásy.

Ovšem dívky nejsou na Filipínách jen proto, aby se bavily a chytaly bronz. Již také natočily své hlasovací spoty v luxusním resortu Plantation Bay Resort and Spa. Tento areál je jedinečný tím, že se jedná o soustavu vnitřních bazénů se slanou vodou, v přirozeném rytmu je areál zabydlen vilkami a apartmány. Tvůrčí tým tedy mohl využít celé řady lokací, které se nabízely v rámci jediného komplexu. Režisér Slávek Horák a kameraman Miky Křen našli pro každou z finalistek speciální scénu, prostor, ve kterém se dívka představí.

Stále se opakující výkřik »Kamera, jedem« rozhodně zaujal přítomné japonské a korejské turisty, kteří se srocovali a fotili si náš štáb. »Natáčení se trochu protáhlo kvůli střídajícímu se světlu, už jsme mysleli, že máme hotovo, ale nakonec budeme muset zopakovat jeden záběr, přes všechnu snahu štábu nám do záběru vstoupil jeden z fanoušků. Ale třeba mi to přinese štěstí a diváci mi pošlou hodně hlasů,« smála se jedna z finalistek.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
České krásky se na Filipínách změnily v celebrityČeské krásky se na Filipínách změnily v celebrityČeské krásky se na Filipínách změnily v celebrityČeské krásky se na Filipínách změnily v celebrityČeské krásky se na Filipínách změnily v celebrityČeské krásky se na Filipínách změnily v celebrity
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid