AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
satine150x150

České krásky si užily kubánské opojení - Novinky ve světě erotiky

České krásky si užily kubánské opojenízpět

tisk TISK     email POSLAT
České krásky si užily kubánské opojení
České krásky si užily kubánské opojení
27.07. 2011
Praví kubánští tanečníci a tanečnice, fantastičtí barmani, krásná Jitka Válková, Denisa Domanská a Šárka Cojocarová, takhle bychom mohli jednou větou popsat roztančené Žluté lázně a jejich Havana Club Mojito Tour.

Miss České republiky 2004 Jana Doležalová zde představila exkluzivní video, které natočila v kabrioletu z šedesátých let pro kubánský rum Havana Club. Česká Miss 2010 Jitka Válková, Česká Miss World 2011 Denisa Domanská a Česká Miss Earth 2011 Šárka Cojocarová se naučily míchat kubánské koktejly a zatančily si na pravé kubánské rytmy. Zkrátka krásné ženy si užily pravou Kubu se vším všudy!
Šárka Cojocarová se nicméně hned následně vrátila k domácím produktům a nafotila sexy katalog pro Bohemia Sekt. Společnost jí dělaly i další »missky«, které si vychutnaly nejen luxusní atmosféru, ale především lahodnou chuť bublinek…
Obrázky ke článku
České krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojeníČeské krásky si užily kubánské opojení
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid