AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
neon-club-_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
satine150x150

České Miss se poodhalily v kostele - Novinky ve světě erotiky

České Miss se poodhalily v kostele zpět

tisk TISK     email POSLAT
České Miss se poodhalily v kostele
České Miss se poodhalily v kostele
06.05. 2013
Oděny jen do luxusního prádla La Perla pluly Česká Miss Gabriela Kratochvílová a Česká Miss Earth Monika Leová po mole v nádherném prostoru odsvěceného kostela sv. Anny (Pražská křižovatka). Společně s nimi se této exkluzivní přehlídky zúčastnily finalistky letošního ročníku soutěže krásy Denisa Grossmannová, Zuzana Juračková, Alena Prešnajderová a Andrea Kolářová.

Módní přehlídka byla zlatým hřebem Plesu uniforem, který pořádaly společnosti Kampa Group a Crestyl. Hosté večera měli možnost přispět také na dobrou věc a celková vybraná částka, která vyšplhala až 180 000 Kč, putovala Nadačnímu fondu Pink Bubble. »Pomáháme mladým lidem ve věku 15-28 let, kteří podstupují onkologickou léčbu, ale i těm, co se už po jejím ukončení navracejí zpátky do koloběhu každodenního života,« říká Martina Šmuková, zakladatelka nadačního fondu a mimo jiné bývalá úspěšná modelka. Ta spolu s Gabrielou Kratochvílovou převzala symbolický šek z rukou pořadatele večera, Nilse Jebense a moderátorů Mirka Šimůnka spolu a Baronky Obozněnko.

»Předváděla jsem nádherné košilky, takže to bylo velmi cudné, přesto jsem byla trochu nesvá. Když nám ale tleskali hosté v kostýmech pilotů, námořníků, vojáků z válek napříč staletími, zdravotní sestřičky, policisté i policistky, tréma ze mě rychle spadla. A hřálo mě vědomí, že je to pro dobrou věc,« komentovala Česká Miss Gabriela Kratochvílová svoje pocity z přehlídky La Perla.

Foto: ceskamiss/hermina.cz
Obrázky ke článku
České Miss se poodhalily v kostele České Miss se poodhalily v kostele České Miss se poodhalily v kostele České Miss se poodhalily v kostele České Miss se poodhalily v kostele České Miss se poodhalily v kostele České Miss se poodhalily v kostele
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid