AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
satine150x150

České VIP okukovaly striptéry! - Novinky ve světě erotiky

České VIP okukovaly striptéry!zpět

tisk TISK     email POSLAT
České VIP okukovaly striptéry!
České VIP okukovaly striptéry!
12.07. 2012
Ve středu 11. července 2012 měl v Cinema City Nový Smíchov premiéru skvělý americký film Bez kalhot. Promítání uvedl Petr Vojnar a hosty přivítali i polonazí svalovci! Po filmu se konala party v Art/Music Club Lucky Lucky, na které nechyběla ani téměř nahá mužská těla! Film a následnou afterparty si nenechala ujít řada českých V.I.P.

Tato party, kterou provázel Petr Vojnar, byla opravdu legendární! Hosté jako Linda Bartošová, Miluše Bittnerová, Tereza Brabcová, Tereza Chlebovská, Vlastimil Harapes, Petr Jákl, Markéta Mayerová, Dominika Mesarošová, Nikol Plzáková, Petra Pudová, Robert Rosenberg, Šárka Ullrichová a Petr Zvěřina se nenechali dlouho přemlouvat a večer si pořádně užívali. Na programu byla mimo jiné obdivuhodná kadeřnická show Temptation a skvělý breakdance. Kdo chtěl, mohl využít služeb thajské masérky. Ovšem největší úspěch sklidil asi polonahý krasavec, který po promítnutí traileru k filmu Bez kalhot předvedl pravý americký striptýz! Jakmile začal odhazovat části svého oblečení, začaly všechny dámy před pódiem hlasitě ječet, pískat a tleskat.

A jak celý večer působil na přítomné VIP hosty? Zeptali jsme se:
Miluše Bittnerové: Film mi doporučil můj gay kamarád, že prý je to sranda a navíc tam hrají samí krásní chlapi. Měl pravdu! Já osobně mám ke striptýzu ambivalentní vztah – ráda se podívám, pokud je vtipný nebo skvěle technicky udělaný. Pokud mě však striptér vytáhne ke spolupráci, propadám se studem a zdrhám.

Šárky Ullrichové: Tahle akce se vážně povedla! Premiéra filmu Bez kalhot byla skvělá a na následnou party dlouho nezapomenu.

Nikoly Plzákové: Film Bez kalhot byl super! Takhle jsem se opravdu dlouho nezasmála. Chtělo by to víc takových filmů, co zvednou člověku náladu. V klubu Lucky Lucky jsem byla poprvé v životě a musím říct, že mě opravdu nadchnul tím velkým prostorem a cihlovou stěnou. Díky tomu to tam má neuvěřitelnou atmosféru. Určitě jsem tam nebyla naposledy.

Petry Pudové: Myslím, že u tohoto filmu si přijdou na své zejména ženy. Afterparty v klubu Lucky Lucky, kde jsme mohli využít služeb thajské masérky a nakonec ještě shlédnout striptýz v podání svalnatého chlapa, byla skvělou tečkou za příjemně stráveným večerem.
Obrázky ke článku
České VIP okukovaly striptéry!České VIP okukovaly striptéry!České VIP okukovaly striptéry!České VIP okukovaly striptéry!České VIP okukovaly striptéry!České VIP okukovaly striptéry!
Diskuze k článku  České VIP okukovaly striptéry!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid