AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
spolecnik_150_150

Českou Miss střeží jako oko v hlavě! - Novinky ve světě erotiky

Českou Miss střeží jako oko v hlavě!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Českou Miss střeží jako oko v hlavě!
Českou Miss střeží jako oko v hlavě!
07.09. 2011
O českých ženách je ve světě známo, že patří mezi ty nejpůvabnější. Stane se tou nejkrásnější v celém vesmíru pro tento rok právě Česká Miss 2011 Jitka Nováčková? Poslední zprávy z brazilského Sao Paula hovoří o tom, že má k úspěchu našlápnuto. Podaří se jí porazit 88 soupeřek a překonat zatím nejlepší umístění České Miss 2009 Ivety Lutovské, která se probojovala až do TOP 10?

Jitka si na soustředění počíná velice dobře. Byla vybraná na natáčení reklamy pro vlasovou kosmetiku CHI, na kterou si sponzoři vybrali jen 30 soutěžících. Svou blonďatou hřívou oslnila především proto, že jako jedna z mála má své vlasy nenapletené a přirozeně husté. Další úspěch zaznamenala při návštěvě muzikálového představení Mamma Mia, kde si ji jako jednu ze dvou dívek vybrala brazilská televize na rozhovor.

Česká reprezentantka pobývá v Brazílii již dva týdny. Jak vypadá takový běžný den Jitky na této soutěži? Dívky ráno vsávají v šest hodin a do postele se nedostanou před desátou hodinou. Každá má přidělenou svoji »chůvičku«, která je nespustí z očí, samy nesmí ani vyjít z pokoje. Denní program mají nabitý natáčením spotů, focením, zkouškami šatů, pilováním choreografie a dalšími aktivitami. Při svém počínání jsou navíc pod neustálým drobnohledem poroty. Své favoritky už má i Jitka. »Na první pohled mě okamžitě zaujala Miss Irsko, po té jsem se potkala s nádherou téměř nenalíčenou Miss Portugalsko a co teprve Miss Švédsko… Kam se podívám, hemží se to tady samou krásou. Snažím se dělat všechno pro to, abych také vynikla a důstojně reprezentovala svou zemi,« uvedla Jitka, která se nejvíc přátelí se svou spolubydlící Dagmarou Kolesárovou, Miss Universe Slovenskej republiky 2011.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Českou Miss střeží jako oko v hlavě!Českou Miss střeží jako oko v hlavě!Českou Miss střeží jako oko v hlavě!
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid